Warsztaty Mamo To Ja – zapowiedź kolejnych jesiennych spotkań

W październiku odbywają się  kolejne spotkania z cyklu bezpłatnych Warsztatów Mamo To Ja. Jesienią zaplanowano 40 spotkań na terenie całej Polski. Do tej pory odbyło się już ponad 20 spotkań, podczas których goszczono blisko 1 600 osób dorosłych plus dzieci. Kolejne spotkania odbędą się w: Gdyni, Olsztynie, Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Koszalinie.

Podczas spotkań zaproszeni specjaliści dzielą się z Wami wiedzą na różne tematy związane z pielęgnacją i rozwojem maleństwa, dietą oraz szeroko rozumianym bezpieczeństwem dziecka. W trakcie Warsztatów nie brakuje praktyki, wymiany doświadczeń, gwarantowanych upominków dla wszystkich, nagród i miłej atmosfery.

Warsztaty odbywają się w dwóch blokach tematycznych:

  • Blok przedpołudniowy (11.00-14.00) kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą”). Z myślą o najmłodszych uczestnikach Warsztatów w każdej z sal warsztatowych znajdują się maty edukacyjne oraz punkty, w których można przewinąć maluszka.
  • Blok popołudniowy (17.00-20.30) adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Będę Mamą”).

Wstęp na Warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowy harmonogram spotkań można odnaleźć na stronie: www.warsztaty.mamotoja.pl. Na stronie zainteresowane mogą zobaczyć również relacje z poprzednich edycji Warsztatów: galerie zdjęć, filmy oraz opinie uczestników.

plakat_warsztaty_2014_b

Zobacz:  Koncerty dla niemowlaków w filharmonii
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments