Wybieram Macierzyństwo w Koninie

9 maja o godzinie 17:00  w Klubie Energetyk odbędzie się kolejne w tym roku spotkanie w ramach ogólnopolskiego projektu Wybieram Macierzyństwo. Tym razem projekt zawita do Konina. Wybieram Macierzyństwo to projekt skierowany do kobiet w ciąży, przyszłych ojców i  młodych stażem rodziców, którzy mają dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Majowe spotkanie poruszy kwestie związane z bezpieczeństwem podczas wakacji.

Konińskie spotkanie zainauguruje drugi blok tematyczny. Hasłem spotkania będzie: „Bezpieczne wakacje z maluszkiem”. Organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne atrakcje, mnóstwo nagród do rozlosowania i zaprosili ciekawych gości.
Czwartkowe spotkanie będzie dotyczyło ważnych kwestii, związanych z tak radosnym okresem, jakim są wakacje. Jednak podczas wakacji na maluszki może czyhać wiele niebezpieczeństw. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób pomóc dziecku w sytuacji zagrażającej życiu, jak udzielić pierwszej pomocy, czy koniecznie trzeba przewozić dzieci w fotelikach i jak bezpiecznie korzystać z kąpieli słonecznych.

W II edycji projektu Konin jest jednym z sześciu miast, do których zawitają spotkania Wybieram Macierzyństwo. Oprócz Konina będzie to również Zielona Góra, Poznań, Łódź, Toruń i Warszawa.
Na uczestników spotkania czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez partnerów projektu. Będzie można wygrać m. in. bieliznę marki Carriwell, zestaw kosmetyków Skarb Matki, piękne bajki wydawnictwa Zakamarki, kosmetyki ufundowane przez firmę Dr Irena Eris, zestawy upominkowe ufundowane przez Strefę Zdrowia – gabinet położnej Haliny Krzemińskiej, hipoalergiczne kosmetyki marki Biały Jeleń oraz upominki od głównego partnera projektu – HiPP Polska.

 

konin 2

Zobacz:  Co to znaczy być matką w Polsce?
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments