Wybieram macierzyństwo w Toruniu

20 czerwca o godzinie 17:00  w Centrum Konferencyjnym Biznes Park przy ul. Grudziądzkiej 110-114 odbędzie się kolejne w tym roku spotkanie w ramach ogólnopolskiego projektu Wybieram Macierzyństwo. Tym razem projekt zawita do Torunia. Wybieram Macierzyństwo to projekt skierowany do kobiet w ciąży, przyszłych ojców i  młodych stażem rodziców, którzy mają dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Czerwcowe spotkanie poruszy kwestie związane z bezpieczeństwem podczas wakacji.

Hasłem spotkania będzie: „Bezpieczne wakacje z maluszkiem”. Organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne atrakcje, mnóstwo nagród do rozlosowania i zaprosili ciekawych gości.
Czwartkowe spotkanie będzie dotyczyło ważnych kwestii, związanych z tak radosnym okresem, jakim są wakacje. Jednak podczas wakacji na maluszki może czyhać wiele niebezpieczeństw. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób pomóc dziecku w sytuacji zagrażającej życiu, jak udzielić pierwszej pomocy, czy koniecznie trzeba przewozić dzieci w fotelikach oraz jak pomocne może być noszenie maluszków w chustach podczas pieszych wędrówek.

W II edycji projektu Łódź jest jednym z sześciu miast, do których zawitają spotkania Wybieram Macierzyństwo. Oprócz Łodzi będzie to również Zielona Góra, Konin, Poznań, Toruń i Warszawa.
Na uczestników spotkania czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez partnerów projektu. Będzie można wygrać m. in. bieliznę marki Carriwell, zestaw kosmetyków Skarb Matki, piękne bajki wydawnictwa Zakamarki, kosmetyki ufundowane przez firmę Dr Irena Eris, hipoalergiczne kosmetyki marki Biały Jeleń oraz upominki od głównego partnera projektu – HiPP Polska

Zobacz:  Familijna rewia Angry Birds on Ice – już w lutym w Polsce!
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments