Wygraj pobyt w Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality

Marzysz o relaksie z dala od obowiązków dnia codziennego? Weź udział w naszym konkursie i wygraj pobyt w Hotel*** Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality

Konkurs został zakończony, nagrodę wygrała Katarzyna Matejak, Zgorzela. Serdecznie gratulujemy!

Hotel*** Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality w Miłomłynie zaprasza na wypoczynek. Ośrodek  realizuje filozofię Vitality – w  SPA  wypoczniesz, zrelaksujesz się i wrócisz do pełni sił witalnych. Z bogatej oferty pakietów SPA  każda mama  znajdzie coś dla siebie. Będziesz mogła odzyskać pogodę ducha, schudnąć i nauczyć się jak zdrowo żyć.  Hotel*** Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality oferuje  54 pokoje 2 osobowe, Kompleks Aqua Masuria (basen, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, natrysk płaszczowy) oraz elegancką restaurację.

Niepowtarzalna i miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa gwarantują  zadowolenie z pobytu, a przeżyte chwile na długo pozostaną w  pamięci.

Pakiet dla zwycięzcy konkursu zawiera:

  • Dwuosobowy voucher na dwa noclegi w komfortowych pokojach
  • Wyżywienie w restauracji witalnej ( 2 śniadanie, 2 x kolacja )
  • Kąpiel aromatyczna dla dwóch osób
  • 1 x Aqua Aerobic
  • Wstęp do strefy Aqua Masuria (basenu, saun, jacuzzi)
  • 10% rabat na zabiegi SPA i usługi gastronomiczne

Oto pytanie konkursowe:

Ile zabiegów posiada w swojej ofercie Pakiet Spa ,”Jak Pięknie być Kobietą” oferowany w Hotelu Miłomłyn Zdrój ?

Podpowiedzi szukaj na: www.milomlynzdroj.pl

Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie naszego fanpage hotelu Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality:

https://www.facebook.com/Hotel.Milomlyn.Zdroj.Medical.SpaVitality

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 18.08.2014. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres: redakcja@baby-shower.pl . W tytule prosimy o podanie nazwy: hotel Miłomłyn Zdrój,  a w wiadomości tel.

Zobacz:  Wygraj zaproszenie na film "Ciacho" z cyklu Multibabykino

Sponsor konkursu: www.milomlynzdroj.pl

hotel-milomlyn-6

SONY DSC hotel-milomlyn-2 hotel-milomlyn-1

Każda osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu baby-shower.pl.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez portal baby-shower.pl.pl w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883). Osoba nadsyłająca zgłoszenie na konkurs wyraża zgodę na otrzymywanie newslettera portalu. Dane klienta nie będą udostępniane innym podmiotom.

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments