1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Felietony
  6. »
  7. Wywiad Baby-Shower.pl z Anną Wyszkoni

Wywiad Baby-Shower.pl z Anną Wyszkoni

Drogie Mamy, zapraszamy do lektury wywiadu z piosenkarką,  a prywatnie  przyszłą mamą – Anną Wyszkoni. Ze znaną  piosenkarką  specjalnie dla portalu baby-shower.pl  rozmawiała Anna Hacuś-Krawczyk.

Baby-Shower.pl: Pani Aniu, przede wszystkim bardzo dziękuję, że znalazła Pani czas dla czytelniczek baby-shower, bo kalendarz ma Pani wypełniony po brzegi. Nie zwalnia Pani tempa ani na chwilę…..

Ania Wyszkoni:
Jestem kobietą bardzo aktywną. Kocham to, co robię i brakowałoby mi tego gdybym nagle położyła się w domu i wygodnie czekała na przyjście na świat mojego drugiego dziecka. Na szczęście ciąża przebiega spokojnie i zgodnie z planem więc i lekarz nie widzi żadnych przeciwwskazań do pracy, a wręcz od początku przekonywał mnie, że nie powinnam drastycznie zmieniać trybu życia.

Baby-Shower.pl: Gdzie można Panią zobaczyć w najbliższych tygodniach? 

Grudzień jest miesiącem świątecznym. Wzięłam udział w nagraniach do kilku programów kolędowych, które będzie można zobaczyć w Święta w telewizyjnej Jedynce i Polsacie. Oprócz tego intensywnie przygotowuję mój występ sylwestrowy. W tę noc wystąpię w Warszawie, na koncercie telewizji Polsat. Do połowy stycznia zaplanowane mam koncerty, m.in. w Kaliszu i znowu w Warszawie. Szczegóły moich działań można śledzić na stronie internetowej www.aniawyszkoni.pl, zapraszam.

Baby-Shower.pl:  Czyli aktywnie do samego porodu?

Ania Wyszkoni:
przyjście na świat mojego dzieciątka planowane jest na końcówkę lutego. Czuję się bardzo dobrze i nie chcę rezygnować ze swoich planów. Również po urodzeniu maleństwa chcę szybko wrócić na scenę. Pracuję również nad moją drugą płytą i chciałabym, żeby ukazała się pod koniec nadchodzącego roku.

Baby-Shower.pl: Pani Aniu, od lat, z powodzeniem łączy Pani bycie mamą i bycie artystką. Jak udaje się Pani ta niełatwa sztuka?

Ania Wyszkoni: bez pomocy mojej mamy nie byłoby to takie proste. To dzięki niej mogłam być spokojna wyjeżdżając na koncerty. Dzisiaj mój syn ma już dziesięć lat. Z wieloma sprawami radzi sobie sam, a od naszej przeprowadzki do Wrocławia ma fantastyczną opiekunkę. Tobiasz wie, że muzyka jest dla mnie bardzo ważna. Tylko będąc śpiewającą mamą mogę być kobietą spełnioną i w pełni szczęśliwą. Rozumie więc moje wyjazdy i akceptuje moje ogromne zaangażowanie w to, co robię.

Baby-Shower.pl: Ciąża to szczególny czas. Pełen wyjątkowych momentów, niezapomnianych wzruszeń, ale też i pewnych ograniczeń. Jest coś za czym Pani tęskni szczególnie? Szpilki? Sushi?

Ania Wyszkoni:
oczywiście, że tęsknię za sushi, bo je wręcz uwielbiam. Na szczęście surową rybę można zastąpić pieczoną i przynajmniej w pewnym stopniu zaspokoić tęsknotę. Brakuje mi tatara i spania na brzuchu. W zimne wieczory chętnie napiłabym się grzanego wina przy kominku. Ale tak szczerze, jakie to wszystko ma znaczenie w obliczu oczekiwania na wielkie szczęście, które już niedługo przyjdzie na świat? Kiedy leżę wieczorem na kanapie i czuję jak moje maleństwo szaleje w brzuszku zapominam o wszystkich wyrzeczeniach, bo to uczucie jest piękniejsze niż smak surowej ryby czy średnio wysmażonej polędwicy. Kiedy mój ukochany kładzie rękę na brzuchu, uśmiecha się do mnie i śpiewa naszemu dziecku piosenki, czuję się szczęśliwsza niż pijąc grzańca. A kiedy Tobiasz puka w brzuszek i czeka na „odpowiedź” wiem, że to, co mnie spotkało jest warte więcej niż wszystko inne.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments