1. Strona główna
  2. »
  3. MALUCH
  4. »
  5. Zakupy dla dziecka
  6. »
  7. Zabawki wspierające naukę chodzenia – jakie chodziki dla dzieci wybrać?

Zabawki wspierające naukę chodzenia – jakie chodziki dla dzieci wybrać?

chodzik dla dziecka

Twój maluch coraz chętniej próbuje stawać o własnych siłach? Wytrwale przestępuje z nóżki na nóżkę wzdłuż kanapy? Pierwsze kroki to jeden z najbardziej emocjonujących momentów rozwoju maluszków. I niewątpliwie warto go wspierać! Jeśli więc nauka chodzenia właśnie się u was rozpoczyna, koniecznie postaraj się pomóc swojemu dziecku – z wykorzystaniem wspierających chodzików. Przedstawiamy topowe modele marki Fisher Price.

Interaktywny chodzik Fisher Price Zebra – pierwsze kroki i pierwsze słowa

Ta wyjątkowa zabawka może towarzyszyć twojemu dziecku już od 6 miesiąca do aż 2 roku życia – albo i jeszcze dłużej! Dzięki temu, że Zebra nadaje się doskonale zarówno do zabawy na siedząco, jak i stojąco i w trakcie chodzenia czy biegania, pokochały ją dzieci na różnym etapie rozwoju. To nie tylko chodzik, na którym twój dopiero wstający maluch będzie mógł się oprzeć i powoli przemierzać pierwsze centymetry, ale także doskonały sposób na naukę pierwszych liter, liczb i piosenek. Co więcej, ta interaktywna uśmiechnięta Zebra zachęca malucha do dalszej nauki chodzenia, wołając wesoło: „idź dalej” i przekazując inne radosne komunikaty.

Spacerowy Stworek – zabawka do ciągnięcia nie z tego świata

Zakręcony Stworek do ciągnięcia, który zachęca malca do stawiania pierwszych kroków na wszystkie możliwe sposoby. Ucieka przed nim, gdy dziecko popycha zabawkę w trakcie raczkowania, a podczas ciągnięcia radośnie kręci głową. Co więcej, jego niezwykłe miękkie ubranko rusza się pod naporem powietrza! Jego wirujące ruchy wpędzają malucha w zachwyt i motywują do dalszych prób stawania i przeciągania zabawki do siebie. Nim się obejrzysz – twoje dziecko będzie biegać z tą zabawką do chodzenia po całym pokoju!

Jeździk Muzyczna Parada – nauka chodzenia i prowadzenia auta

Jeździki to wyjątkowy rodzaj chodzików dla dzieci. Tak jak model Muzyczna Parada, umożliwiają nie tylko stawianie pierwszych kroków i ciągnięcie zabawki dzięki znajdującemu się w tyle chwytakowi, ale także ćwiczą mięśnie nóżek, dając możliwość odpychania się na siedząco. Co więcej, maluszek uczy się dźwięków przeróżnych instrumentów dzięki interaktywnym klawiszom na froncie, a z dużym klaksonem może poczuć się jak młody rajdowiec!

Jeździk Przyczepka – chodzik dziecięcy dla małych architektów

Twoje dziecko najbardziej na świecie uwielbia obecnie zabawę klockami – i naukę chodzenia? Wobec tego z całą pewnością pokocha ten chodzik dla dzieci Fisher Price wesołą Przyczepkę! Zanim zacznie stawiać pierwsze kroki może bawić się przed jeździkiem na siedząco, układając ruchome klocki w dedykowanym miejscu na masce autka. Z czasem zacznie przesuwać jeździk po podłodze, aż w końcu chwyci za długą rączkę i, o własnych siłach, przeciągnie autko przez długość całego pokoju. A piękne, duże klocki zagwarantują mu dodatkową rozrywkę!
Choć każde dziecko rozwija umiejętność chodzenia we własnym tempie, to z całą pewnością warto wesprzeć je w tym procesie, podarowując angażującą zabawkę. Sprawdź, jak szeroki jest wybór chodzików dla dzieci!

Artykuł sponsorowany

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments