1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Zabezpiecz przyszłość swojego dziecka

Zabezpiecz przyszłość swojego dziecka

misiek

Chcąc zapewnić dziecku dobry start w życiu lub zagwarantować edukację na odpowiednim poziomie, trzeba wcześniej pomyśleć o zabezpieczeniu jego przyszłości.

Przeciętny koszt wychowania dziecka do ukończenia przez niego studiów w Polsce wynosi od 300 tys. zł do 500 tys. zł. Na tym jednak nie kończy się rola rodzica.
Pamiętaj! Ułatw swojemu dziecku start w dorosłe życie, przekazując mu w odpowiednim momencie kapitał, który jest wyrazem Twojej troski i uczucia! Zapoznaj sie z ofertą Multiportfel Misiek Plus firmy Skandia.
Multiportfel Misiek Plus zapewnia bezpieczeństwo finansowe Twojej pociechy na każdym etapie jej życia, a elastyczna konstrukcja portfela umożliwia również realizację niespodziewanych potrzeb przy zachowaniu pełnej kontroli inwestycji. Są decyzje w życiu każdego z nas, które dotyczą przyszłości osób nam najdroższych. Od nich w dużej mierze zależy jak potoczy się przyszłość. Wsparcie finansowe po osiągnięciu pełnoletności lub po ukończeniu studiów, to ogromny wysiłek finansowy, który ponosisz, aby Twojemu dziecku żyło się lepiej. Datego pomyśl o tym wcześniej i już dziś dołącz do grona rodziców, którzy podjęli przemyślaną decyzję i wybrali Multiportfel Misiek Plus!
Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments