1. Strona główna
  2. »
  3. BABY BOOM
  4. »
  5. Znane mamy
  6. »
  7. Zdjecia córeczki Doroty Gardias

Zdjecia córeczki Doroty Gardias

We wrześniu tego roku znana i lubiana pogodynka, Dorota Gardias, po raz pierwszy została mamą. Już dziś zdjęcia małej Hani możemy oglądać na blogu pogodynki.

fotokarty

Jak pięknym uczuciem, jest bycie mamą przekonała się niedawno Dorota Gardias, bowiem we wrześniu wraz z partnerem Piotrem Bukowieckim powitali na świecie swoją córeczkę. Blisko miesiąc po porodzie, na blogu pogodynki znajdziemy zdjęcia malutkiej Hani. Co prawda na razie  możemy podziwiać jedynie rączki i nóżki malutkiej, jednak być może, śladem licznych,  sławnych ludzi i Dorota Gardias zdecyduje się na sesję zdjęciową do jednego z magazynów.

Póki co na stronach bloga prezenterki możemy przeczytać o jej odczuciach na temat macierzyństwa. Bo jak sama napisała – No i jak to jest być mamą? Często ostatnio mnie o to pytają. Ten, kto nie jest, nigdy tego nie zrozumie i nie poczuje. Nie będę się o tym rozpisywać, powiem tylko, że nigdy nie byłam tak szczęśliwa i nigdy nie miałam w sobie tyle siły, co teraz. Wszystko dla tej miłości. Zastanawiałam się nad tym, o czym opowiedzieć. A nowych doświadczeń mi ostatnio nie brakuje. Nie, nie martwcie się, nie będę pisać o kolkach, kupach, puszczaniu beków i tym podobnych.

źródło: http://blogstar.pl/author/dorota-gardias/

fot: www.fotosister.eu

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments