1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zdrowie
  6. »
  7. Zestaw elektronicznych termometrów Luvion

Zestaw elektronicznych termometrów Luvion

Jesienią i zimą trudno ustrzec maluszka przed infekcjami. Aby zapobiec chorobie niemowlęcia i zminimalizować niebezpieczeństwo groźnych powikłań, bacznie obserwuj swoją pociechę i regularnie mierz temperaturę ciała dziecka.

fotokarty

Gdy maluch gorączkuje
Zbyt wysoka temperatura ciała dziecka jest jednym z pierwszych sygnałów świadczących o kłopotach malucha ze zdrowiem. Gorączka może towarzyszyć takim chorobom jak przeziębienie, zapalenie ucha, zapalenie gardła, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli, może być także objawem zatrucia pokarmowego czy grypy. Dlatego zawsze wtedy, gdy termometr wskazuje temperaturę powyżej 37, 2 stopnia, powinnaś skonsultować się z pediatrą. Wiedz, że gorączka u niemowląt może być objawem najróżniejszych schorzeń i bardzo szybko się rozszerza. Źle leczona lub nieleczona w ogóle może spowodować w organizmie malucha poważne szkody.

Monitorowanie temperatury
Jeśli jesteś mamą kilkutygodniowego bobasa, warto mieć pod ręką wysokiej klasy termometr. Najlepiej taki, który dokładnie zmierzy temperaturę ciała malca i zbada temperaturę powietrza, jakim oddycha Twoje dziecko. Monitorując temperaturę ciała, kontrolujesz stan zdrowia dziecka. Dbając o wysoką jakość powietrza – dajesz dziecku wszystko, co najlepsze. Najlepszym rozwiązaniem jest zestaw elektronicznych termometrów LUVION Thermometer Set Exact 70 ze sklepu www.babymama.pl Ten zestaw to gwarancja szybkiego, wygodnego i dokładnego pomiaru.

Kąpielowy zawrót głowy
Młodzi rodzice nigdy nie są pewni, czy woda w wanience ma odpowiednią temperaturę. Aby raz na zawsze rozwiązać ten problem i mieć pewność, że kąpiel maluszka będzie w pełni komfortowa, warto zaopatrzyć się w zestaw elektronicznych termometrów LUVION Thermometer Set Exact 70, w którym znajduje się termometr 2 w 1 – idealny do mierzenia temperatury  pokoiku dziecięcym i temperatury wody. Termometr 2 w 1 na stałe mierzy temperaturę w pokoju dziecka,  a po wrzuceniu go do wanny, unosi się na wodzie i błyskawicznie mierzy jej temperaturę. Urządzenie posiada wizualny system ostrzegania o zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperaturze wody do kąpieli.  Termometr może służyć także jako bezpieczna zabawka do kąpieli dla dziecka.

Zestaw elektronicznych termometrów LUVION Thermometer Set Exact 70  pozwoli Ci mieć pełnię kontroli nad bezpieczeństwem, zdrowiem i komfortem Twojej pociechy.

Więcej informacji rodzice znajdą na stronie www.babymama.pl

 

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments