Znajdź miejsce dla swojego malucha

MiejsceMalucha.pl to innowacyjna wyszukiwarka oraz porównywarka internetowa żłobków, przedszkoli oraz klubów malucha i sal zabaw w całej Polsce.

Co ważne, stanowi ona także nowoczesną platformę komunikacyjną między rodzicami, a decydentami placówek.

Powstaje coraz więcej miejsc stworzonych specjalnie dla dzieci, dlatego wybór odpowiedniej placówki do prostych nie należy. Właśnie dlatego zależało nam na stworzeniu kompleksowej pomocy nie tylko w samym wyszukiwaniu, lecz także porównywaniu ofert placówek oświatowych na terenie całego kraju – mówi Paulina Szczupaczyńska, PR Manager serwisu MiejsceMalucha.pl.

Każdy rodzic może znaleźć preferowany przez siebie typ placówki w oparciu o takie kategorie wyszukiwania, jak: profil, lokalizacja, cena czesnego oraz czas oczekiwania na przyjęcie malucha. Niezwykle ważnym elementem w komunikacji między samymi rodzicami jest niewątpliwie możliwość komentowania danej placówki.

Poszukiwanie placówki rozpoczyna się od wyboru odpowiedniego jej typu, województwa, miasta oraz – w przypadku większych miast – dzielnicy. Następnie, przy pomocy specjalnych filtrów znajdujących się w następnym ekranie wyszukiwania, definiujemy kryteria, które odpowiadają szukanej placówce. Po wybraniu nazwy placówki na liście wynikowej przechodzimy do jej wizytówki. Znalezione w tym miejscu opisy oraz opinie mogą okazać się kluczowe dla podjęcia właściwej decyzji, związanej z wyborem  najlepszego miejsca dla dziecka.

MiejsceMalucha.pl to jednak nie tylko wyszukiwanie oraz porównywanie ofert. Z myślą o rodzicach przygotowana została specjalna zakładka „Ekspert radzi”, stworzona wraz z ekspertami w dziedzinie psychologii dziecięcej oraz pedagogiki.

Dział „Ekspert radzi” zawiera wiele cennych porad oraz wskazówek dotyczących nie tylko wychowania dziecka, lecz także jego procesu kształcenia oraz zdrowia. Właśnie dlatego zależy nam na jej cyklicznym poszerzaniu o kolejne aspekty rozwoju maluszka  – dodaje Paulina Szczupaczyńska.

Jeśli zatem szukasz odpowiedniej placówki dla swojego dziecka, wystarczy odwiedzić stronę www.miejscemalucha.pl. Patronem serwisu jest ogólnopolski miesięcznik Bliżej Przedszkola oraz Fundacja Wychowanie bez porażek.

Zobacz:  Powiększenie rodziny a pieniądze. Na jakie wydatki muszą być przygotowani przyszli rodzice?

Twoja pociecha rośnie jak na drożdżach. Jednak zbliża się czas powrotu do pracy. Pora zatem na zastanowienie się, komu powierzyć opiekę nad największym Skarbem, jaki masz.

Trudny wybór? Pomoże Ci w tym serwis  miejscemalucha.pl

Miło nam jest poinformować, iż portal portal www.baby-shower.pl jest patronem portalu.

partnerzymm

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments