Tydzień Bliskości w Klubie Kuźnia

Biblioteka i Klub „Kuźnia” Ośrodka Kultury im. C.K.Norwida oraz portal Ekorodzice.pl zapraszają wszystkich rodziców i ich dzieci na cykl  wykładów i warsztatów, który zostały zorganizowany z okazji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości.

Międzynarodowy Tydzień Bliskości (International Babywearing Week) to cykl imprez promujących ideę bliskości. Na całym świecie odbywają się warsztaty, wykłady, spotkania, których celem jest wspieranie i aktywizacja rodziców, szerzenie ekologicznych trendów i idei świadomego rodzicielstwa.

Startujemy już 5 października o godz. 11.30 w Kinie Studyjnym Sfinks na os. Górali 5 w Krakowie. W ramach cyklu „Seans z Maluszkiem” rodzice z dziećmi będą mogli obejrzeć fim „Sen o Afryce”.
Tydzień Bliskości odbywa się w kilkunastu polskich miastach, w Krakowie jego organizatorami są: Klub „Kuźnia” Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida oraz portal Ekorodzice.pl. Akcji partneruje Klub Kangura.

Zapisy na wykłady i warsztaty:

e-mail: biuro@ekorodzice.pl, tel. 694 901 070
Zapraszamy!

Informacji o Tygodniu Bliskości udzielają:

Klub „Kuźnia” Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Złotego Wieku 14, Kraków
tel/fax 12 648 08 86
e-mail: klub@kuznia.edu.pl
www.kuznia.edu.pl

Ekorodzice.pl
e-mail: biuro@ekorodzice.pl
tel. 694 901 070

tydzienbliskosci5

tydzienbliskosci4

tydzienbliskosci3

tydzienbliskosci2

Zobacz:  Julita Bator na październikowym spotkaniu BoboCamp w Warszawie
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments