1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Bezpłatne USG 4D w Poznaniu

Bezpłatne USG 4D w Poznaniu

Na badania zaprasza Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo Odety Moro-Figurskiej oraz Centrum Handlowo-Rozrywkowe Poznań PLAZA.

Porady i konsultacje medyczne, a także badania USG 2D i 4D będą bezpłatnie dostępne dla kobiet w ciąży i młodych rodziców już w najbliższą sobotę i niedzielę 4 i 5 sierpnia w Poznaniu.  Ciąża i macierzyństwo to okres planowania, dokonywania zmian w życiu, okres oczekiwania i nadziei. Bez wątpienia dla wielu matek najpiękniejszy okres w ich życiu, a zarazem czas wielu pytań i wątpliwości. Zapraszamy kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców do zadawania pytań zaproszonym ekspertom. W przygotowanych punktach konsultacyjnych eksperci Fundacji będą udzielać porad w zakresie przygotowania do porodu, zalet karmienia piersią, pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, właściwej diety kobiety w ciąży i mamy karmiącej, tworzenia unikalnej więzi pomiędzy rodzicem a niemowlęciem, wpływu noszenia, przytulania dziecka w chustach na jego rozwój emocjonalny, powracania do formy po porodzie, a także przygotowania wyprawki dla dziecka i wyboru akcesoriów.

Wśród atrakcji znajdzie się również instruktaż masażu niemowlęcia, instruktaż bezpiecznej kąpieli, prezentacja sposobów układania dziecka w chuście oraz liczne konkursy z nagrodami. Akcja “Szczęśliwa mama = Szczęśliwe dziecko” odbędzie się w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Poznań PLAZA ul. Drużbickiego 2 w godz. 10.00 – 18.00.
Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów na badania. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wykonywanie badań rozpoczyna się o godz. 10.00.
Przy prawidłowym przebiegu ciąży, nie zaleca się robienia badań USG, jeżeli były one przeprowadzone w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Fundacja „Szczęśliwe Macierzyństwo”
Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo – od 2007 r. organizator wielu akcji społecznych „Szczęśliwa Mama to Szczęśliwe Dziecko” podczas, których kobiety w ciąży mogą wykonać bezpłatne badanie USG, w tym najnowocześniejsze badanie USG 4D. Fundacja wspiera młode mamy, poszerza ich wiedzę o ciąży i macierzyństwie. Propaguje zdrowy styl życia, zachęca do regularnych badań nie tylko ciężarne, ale również młode mamy. Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo to świetni lekarze i wspaniali rodzice łączący siły aby tworzyć platformę spotkań dla wszystkich przyszłych matek. To partner wielu akcji społecznych, m.in.: „Dziecko w hotelu“, „Ciąża bez opryszczki“, „Miejsce przyjazne mamie i dziecku”, Wydawca płyty “Bajki w trasie i na czasie“, książek „Czupury i inne zabawy z wyobraźnią“ i „Pichciuchy czyli rodzina w kuchni”.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments