1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Karuzela leśna kraina – karuzela do łóżeczka

Karuzela leśna kraina – karuzela do łóżeczka

karuzela do łóżeczka

Rodzice małych dzieci doskonale zdają sobie sprawę jak ważne jest, by ich pociechy miały kontakt z najwyższej jakości zabawkami, które będą je jednocześnie bawić i uczyć. W ofercie sklepów pełno jest kolorowych, wielofunkcyjnych produktów, które są nieprzemyślane i nie spełniają podstawowych potrzeb dziecka oraz, co najgorsze, nie pobudzają jego do dalszego rozwoju.

Marka Tiny Love wychodzi na przeciw bardzo wymagających rodziców, którzy pragną dla swoich dzieci akcesoriów, które nie będą: nudzić, irytować czy dekoncentrować. Taka właśnie jest karuzela leśna kraina!

Uroczy design

Karuzela klasyczna Leśna Kraina ma wiele zalet! Pośród nich znajduje się wyjątkowy, bardzo ładny design, który idealnie dopasuje się do każdego dziecięcego pokoju. Jeśli jesteś rodzicem, któremu zależy na tym, by Twoje dziecko miało styczność z uroczymi, leśnymi postaciami, które są zaprojektowane w takich kolorach, które nie rażą dziecka, ale zachęcają do zabawy, to z pewnością to będzie produkt dla Ciebie!

Rozwój zmysłów

Produkty z oferty Tiny Love stawiają przede wszystkim na rozwój poprzez zabawę! To, co niesamowite w oferowanej przez markę karuzeli to czarno-białe spirale, które nie pełnią tylko i wyłącznie funkcji przyciągania uwagi dziecka.
One rozwijają zmysł wzroku małego człowieka! To potwierdzone naukowo, że czarno-białe spirale angażują wzrok dziecka. To zabawka, która nie tylko sprawi radość, ale będzie stymulować wzrok dziecka, przez co będzie prawidłowo rosnąć i będzie uczyć się odbierać świat wszystkimi zmysłami!

Muzyka klasyczna dla ukojenia

Pewnie nie raz obiło Ci się o uszy, że muzyka klasyczna znakomicie wpływa na rozwój mózgu zarówno u dziecka, jak i u dorosłej osoby. To całkowita prawda! Naukowcy zbadali jak ludzkie komórki reagują na zewnętrzny bodziec w postaci muzyki – to sztuka, która pobudza wszystkie zmysły!

Muzyka ma dodatkowo tę zaletę, że potrafi uspokajać i wprowadzać w stan harmonii i szczęścia. Widać to doskonale po dzieciach, które otoczone są śpiewem, graniem i tańczeniem! Kontakt z muzyką klasyczną bardzo dobrze na nie wpływa.
Marka Tiny Love zdaje sobie sprawę jak wielką moc ma muzyka – to właśnie z tego powodu w swojej klasycznej karuzeli dodała funkcję, dzięki której dziecko może słuchać dwudziestominutowej porcji utworów muzyki klasycznej.
Kiedy Twoje dziecko idzie spać potrzebuje ukojenia i spokoju. Składanka, którą można odtworzyć w karuzeli, idealnie sprawdzi się do usypiania. Warto również wiedzieć, że Twoja pociecha słuchając muzyki klasycznej rozwija się pod kątem emocjonalnym i społecznym.

karuzela dla dziecka

Maluszku, zrób to sam!

Wiesz, że Twoje dziecko może sam korzystać z dobrodziejstw karuzeli? Marka Tiny Love stawia na samodzielność dzieci! To na tyle zdolne, małe istoty, że są w stanie bez pomocy rodziców wyciągnąć palce i aktywować muzykę poprzez specjalny przycisk. To duży krok ku odkrywaniu przez dziecko własnej niezależności i duża inspiracja do eksploracji.
Naciskanie odpowiedniego guzika, który wywołuje pojawienie się dźwięków rozwija również w dziecku umiejętność rozpoznawania przyczyny i skutku konkretnych działań. Właśnie w taki sposób odbywa się nauka poprzez zabawę! Posiadając tak dobrze zaprojektowaną zabawkę interaktywną nawet nie wiesz kiedy Twoje dziecko załapie najważniejsze informacje o otaczającym go świecie.

Bajkowe światełko na dobranoc

Dodatkiem do wspomnianej wcześniej muzyki na dobry sen jest też odpowiednio zaprojektowane światełko nocne, które umiejscowione jest w karuzeli i pozwoli dziecku odpłynąć bez problemu w magiczne, bajkowe krainy snów.

Karuzela na dłużej

Dzieci tak szybko rosną. Dobrze by było, żeby i ich zabawki rosły razem z nimi. Czy to możliwe? Z radością możemy Ciebie poinformować, że zakupiona karuzela klasyczna Leśna Kraina będzie towarzyszyć Twojemu dziecku nie tylko przez pierwsze miesiące życia! Jest w stanie posłużyć dłużej i dalej wspierać Twojego malucha.

Początkowo karuzela Leśna Kraina może być zawieszona nad kołyską, leżaczkiem dziecka. Następnie karuzelę bez problemu można przekształcić w wolnostojącą pozytywkę, której muzyka będzie pozytywnie nastrajać dziecko. Jak to zrobić? Z łatwością możesz usunąć ramię karuzeli, a Twoje dziecko będzie cieszyć się w dalszym ciągu zabawnym, rozwijającym akcesorium, chociaż już w inny sposób.

Rozwój komunikacji

Jak bardzo ważne w zabawkach są elementy, które przyciągną uwagę dziecka i które zachęcą je do wyciągania rączek, gaworzenia do nich oraz łapania ich w małe rączki. Dla dorosłego takie zachowanie może wydawać się dość nieporadne i po prostu urocze, ale w ten sposób dziecko ćwiczy swój sposób komunikacji i umiejętności językowe!

A ku-ku!

Wirujące nad pociechą zabawki zawieszone na karuzeli pomagają dziecku nauczyć się i zrozumieć ideę trwałości obiektu. Te nieustające znikanie i pojawianie się postaci Leśnej Krainy sprawiają mu dużo radości. Przypomina to bardzo lubianą przez najmłodszych zabawę w a ku-ku!

Karuzele do łóżeczka znajdziesz tutaj: https://www.tinylove.com/pl_pl/

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments