1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Kolejna edycja „In Vitro. Do skutku.” już w styczniu 2012

Kolejna edycja „In Vitro. Do skutku.” już w styczniu 2012

W związku z dużym zainteresowaniem Pacjentów, Kliniki INVICTA w styczniu 2012 roku uruchamiają kolejną edycję Programu „In Vitro. Do skutku.” Propozycja kierowana jest do niepłodnych par, którym zależy na przewidywalności finansowej leczenia i poczuciu komfortu psychicznego. Program umożliwia – przy jednorazowej zryczałtowanej opłacie – wykonanie dowolnej liczby procedur in vitro ICSI aż do osiągnięcia pozytywnego skutku w postaci ciąży.

Podobnie, jak w poprzednich edycjach, propozycja obejmuje procedury laboratoryjne (wraz z ICSI), zestaw niezbędnych badań i wizyty lekarskie podczas stymulacji, zabieg pobrania komórek jajowych (pick-up) przy znieczuleniu miejscowym, transfer zarodków oraz ekspercką opiekę medyczną na każdym etapie leczenia.

Opłata za udział w Programie „In Vitro. Do skutku.” uzależniona jest od  czynników medycznych i wynosi od 9.600 zł do 29.600 zł. Pacjenci kwalifikowani są do jednej z czterech grup na podstawie wyników badań AMH (ocena rezerwy jajnikowej) i Fragmentacji DNA Plemników. Podczas kwalifikacji brana jest także pod uwagę historia medyczna pacjentów (przebyte zabiegi, wiek, stwierdzona endometrioza czy poronienia).

Z oferty skorzystać może każda para, u której brak jest przeciwskazań medycznych do przeprowadzenia zabiegu in vitro.  – „In Vitro. Do skutku.” to nasza odpowiedź na potrzeby zgłaszane przez pacjentów. Program  gwarantuje im wysoką skuteczność, komfort psychiczny związany ze sferą kosztów oraz wsparcie doświadczonych specjalistów – tłumaczy dr n. med. Krzysztof Łukaszuk, Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA.

W przypadku sukcesu pierwszej procedury in vitro, zryczałtowana opłata zostanie obniżona do kwoty 6.900zł – pacjenci nie ponoszą zatem wysokiego ryzyka finansowego. Mogą też zrezygnować z udziału w programie w dowolnym momencie – odzyskując wówczas część opłaty pomniejszonej o koszty wykonanych procedur. Weryfikacja powodzenia „In Vitro. Do skutku.” następuje w 12 tygodniu ciąży, czyli w momencie, kiedy ryzyko poronień ulega znacznemu ograniczeniu. Nad przebiegiem Programu czuwa Rada Naukowa, pod kierownictwem profesora dr n. med. Krzysztofa Łukaszuka, monitorując jakość i bezpieczeństwo leczenia.

Aby zgłosić swój udział w procesie kwalifikacji do Programu „In vitro. Do skutku.” w Klinice w Warszawie lub Gdańsku, wystarczy pozostawić dane kontaktowe poprzez stronę www.invitrodoskutku.pl. Konsultanci Programu skontaktują się z pacjentami, przekażą szczegółowe informacje i ustalą dogodny termin spotkań kwalifikacyjnych. Zgłoszenia przyjmowane będą w okresie od 1 stycznia do 31 marca, zaś proces kwalifikacji potrwa do końca kwietnia 2012. Liczba miejsc w programie jest ograniczona.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments