Konkurs! Floslek dla przyszłych mam i niemowląt

Kosmetyki Floslek do wygrania w konkursie pt „Floslek dla przyszłych mam i niemowląt.

Oto pytanie konkursowe:

1. Jaka substancja wchodzi w skład preparatu do brodawek sutkowych for mum Floslek?

2. Jakie kosmetyki stosujesz w ciąży do pielęgnacji ciała. Co przy wyborze kosmetyku jest dla Ciebie w tym okresie najważniejsze?

Podpowiedź znajduje się na stronie www.floslek.pl

Odpowiedzi prosimy nadsyłać drogą e-mailową do 18.09.2011 r. na adres:  redakcja@baby-shower.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: konkurs FLOSLEK. W wiadomości prosimy o opadnie danych imienia i nazwiska, adresu oraz numeru tel.

Nagrodami są 3 zestawy kosmetyków serii for mum for baby FLOSLEK- Krem pielęgnacyjno-ochronny dla niemowląt i dzieci, Krem przeciw odparzeniom dla niemowląt i małych dzieci, Emulsja do  kąpieli dla niemowląt i małych dzieci, Preparat do pielęgnacji brodawek sutkowych dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Producentem nagród jest Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK.

Zwycięzców konkursu poinformujemy drogą e-mailową bądź telefoniczną.

Każda osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu baby-shower.pl.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez portal baby-shower.pl.pl w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883). Osoba nadsyłająca  zgłoszenie na konkurs  wyraża zgodę na otrzymywanie  newslettera portalu. Każdy osoba ma możliwość wypisania się w każdej chwili z otrzymywania newslettera. Dane klienta nie będą udostępniane innym podmiotom.

Zobacz:  Konkurs baby-shower.pl i OSA na facebooku
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
12 lat temu

to prawda:) to idealne połączenie normalnej ceny i wysokiej jakości. u nas się sprawdziły. bomba:)

Gość
Gość
12 lat temu

Ciekawa jestem jak reszta produktów. Na razie zdecydowałam się przetestować krem do pupci i emulsję do kąpieli. Dodatkowy plus to konkurencyjna cena jak na kosmetyki dla dzieci.