Kubuś i Przyjaciele. Poznajmy się

Puzzlowa książeczka dla najmłodszych dzieci. Poznaj Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Kubuś Puchatek, wesoły miś, twym przyjacielem chce zostać dziś! Całe noce i dni o słodkim miodku śni!

Nasza ocena:

Ta puzzlowa książeczka została bardzo dobrze przyjęta i przez te nieco młodsze, i przez te nieco starsze dzieci. Młodsze, urzeczone rymowankami i możliwością samodzielnego układania ( w wydaniu naszych pociech – wpychania;) elementów puzzlowych, starsze – samodzielnym czytaniem, starannym odtwarzaniem wizerunków kultowych postaci ze Stumilowego Lasu czy nauką kształtów wszelakich,  po prostu dały się wciągnąć w ten cudowny świat. Grube, utwardzone strony książki  – to zdecydowany plus. Nie dość, że maluchy lepiej radzą sobie z przekładaniem kartek, to dodatkowo książeczka dłużej będzie wyglądać jak nowa ( tak nam się przynajmniej wydaje;). Bardzo ciekawa, godna polecenia propozycja. I świetny wstęp do czytania kolejnych opowieści o przeuroczym misiu. Świetnie sprawdza się w podróży – skupia uwagę malucha na dłuży moment.

Polecamy. Nasza ocena: 5/5.

 

Zobacz:  Skąd się biorą problemy z czytaniem?
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments