1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Książki
  6. »
  7. Pies, kot i inne zwierzaki

Pies, kot i inne zwierzaki

Kubuś Puchatek i Prosiaczek zachęcają do poznawania przyrody. Rozmawiają oni ze sobą i z tej rozmowy dzieci czerpią wiedzę przyrodniczą dostosowaną do swoich możliwości percepcyjnych.

Nasza opinia:

Jak wprowadzić malucha w świat zwierząt? Jak ciekawie opowiedzieć o piesku, kotku, koniku czy śwince? Podpowiadamy – sięgnijcie po jedną z najnowszych publikacji wyd. Egmont – „Pies, kot i inne zwierzaki”.  Ta książeczka nienachlanie a skutecznie zaspakaja naturalną chęć najmłodszych do tego, aby widzieć i wiedzieć więcej. Skrojona idealnie do potrzeb trzylatków! Dowód? Oto dowód –  trzylatka, która zwykle po paru minutach z kolorowanką czy książeczką zwyczajnie zaczyna się nudzić, tym razem dała się wciągnąć na dłużej! Po świecie zwierząt oprowadzali ją bowiem nie tylko rodzice, ale i ukochane bajkowe postacie –Kubuś Puchatek i Prosiaczek ( we własnej osobie!).

„Pies, kot i inne zwierzaki” to całe mnóstwo atrakcji – ciekawe zadania, świetne ilustracje, kolorowe naklejki i całe morze możliwości podszkolenia i rozwijania rozmaitych umiejętności –mówienia, myślenia, spostrzegawczości i wszelkich manualnych sprawności. Ileż tu czytania, malowania, zgadywania, naklejania, podobieństw szukania! I jeszcze ta sztuka nagradzania!

Polecamy!Nasza ocena: 5/5.

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments