Kumple z Dżungli na ekranach polskich kin

Pierwszego dnia grudnia do polskich kin wkracza przygodowa animacja „Kumple z dżungli”

Zwariowana ekipa ratuje dżunglę

Maurycy wygląda jak pingwin… ale drzemie w nim tygrys! Został wychowany przez tygrysicę i jest mistrzem karate. Wraz ze swoimi Kumplami stara się zaprowadzić w dżungli porządek i sprawiedliwość, tak, jak wcześniej robiła to jego mama. Jednak demoniczny koala Igor, wraz ze swoimi najemnymi pawianami, planuje zniszczyć dżunglę…

Kumple z dżungli spieszą na ratunek!

W skład misji ratunkowej wchodzą:

MAURYCY:
Pingwin przekonany o tym, że jest tygrysem. Maurycy to lider Kumpli z dżungli. Adoptowała go i wychowała Tygrysica Natasza, po której odziedziczył odwagę. Stworzył swoją własną grupę stróży porządku, o nazwie Kumple z dżungli. Maurycy świetnie zna karate i próbuje nauczyć tej sztuki swojego adopcyjnego syna, rybkę tygrysią zwaną Juniorem. Jest wyjątkowo zuchwały i żałuje tylko jednego: tego, że nie żyje w zgodzie ze swoją mamą, która jest przeciwna Kumplom z dżungli, gdyż bardzo boi się o swojego syna…

JUNIOR
Rybka tygrysia, adoptowany syn Maurycego. Mimo niewielkich rozmiarów, potrafi pływać, skakać, latać i nigdy nie cofnie się przed przygodą. Godny następca swojego ojca, będzie musiał udowodnić swoje zalety w walce Kumpli z Igorem.

MIGUEL
Wielki goryl o miękkim sercu. Miguel nie należy może do najsprytniejszych kolegów Maurycego, ale jest lojalny i zawsze gotów bić „tych złych”. Darzy bezgranicznym podziwem Maurycego i Juniora.

GILBERT
Wyrak. Mózg całej bandy. Gilbert często jest w złym humorze. Ale co by zrobili Kumple bez jego sztuczek i genialnych pomysłów, dzięki którym zawsze udaje im się wyjść z tarapatów?

BATRYCJA
Batrycja to nietoperzyca o wielkim sercu. Uczciwa, wierna sobie i pozbawiona cynizmu stała się mistrzynią w rozwiązywaniu konfliktów. Zawsze gotowa ratować słabszych, kocha się skrycie w Gilbercie… który zupełnie się tego nie domyśla!

Zobacz:  Najważniejsze atrakcje 5. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci

AL i BOB
Ropuchy o całkiem różnych temperamentach. Łączy je namiętność do łykania much. Strzegą kryjówki Kumpli i świetnie gotują. Przyrządzają gulasz z owadów i karmelizowane larwy. Uwielbiają zmieniać fryzury i kostiumy, dodając komizmu całej historii.

Kumple z dzungli plakat

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments