1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Wakacje
  6. »
  7. Lot samolotem z dzieckiem

Lot samolotem z dzieckiem

Jak poprawić komfort malucha w samolocie? Jak złagodzić nieprzyjemności związane ze startem i lądowaniem? Jakie miejsca wybierać? Oto żelazne zasady bezpiecznego i przyjemnego lotu z kilkumiesięczną pociechą!
1.    Jak zmniejszyć dyskomfort malucha w czasie startu i podczas lądowania? Najlepiej karmieniem! Podając maluszkowi pierś lub karmiąc szkraba butelką, zredukujesz nieprzyjemności i dolegliwości (zwłaszcza ból uszu) wywołany różnicą ciśnienia.|

2.    Zawsze wybieraj miejsca z przodu samolotu. Dlaczego? Ponieważ to zdecydowanie poprawi jakość i wygodę podróżowania- nie będziesz zmuszona przedzierać się przez wąskie samolotowe korytarze.

3.    Nie nadawaj wózka jako bagaż- oddaj go tuż przed wejściem na pokład. Dzięki temu będziesz mogła dłużej z niego korzystać, a tym samym- uprzyjemnić sobie i dziecku czas oczekiwania.

4.    Zapytaj o dodatkowe miejsce! Chociaż Twoja pociecha jest bardzo mała i na pewno podróż spędzi w Twoich ramionach, to jednak warto zapytać stewardessę o dodatkowe miejsce. Możesz je wykorzystać m.in. na akcesoria.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments