1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Mama buszuje w sieci

Mama buszuje w sieci

Co zrobić z górą ubranek, z których tak szybko wyrasta nasze dziecko? Z workiem zabawek, którymi już się nie bawi? Z fotelikiem samochodowym, krzesełkiem do karmienia, czy podgrzewaczem do butelek?

Po prostu oddać na Machniom.pl W zamian można poszukać rzeczy, których właśnie potrzebujemy lub które po prostu wpadły nam w oko. Machniom.pl to nowy serwis, dzięki któremu internauci mogą wymieniać się dowolnymi przedmiotami i usługami. Zasada jest prosta: oddając jakiś przedmiot automatycznie zyskujesz prawo do pobrania innego dowolnego przedmiotu, który jest w zasobach machniom.pl Wartość przedmiotów lub usługi nie ma tu żadnego znaczenia. Nie trzeba też zbierać żadnych punktów, ani obracać wirtualną walutą. Wystarczy zalogować się za pomocą numeru PESEL.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
Karolina
15 lat temu

Nie ma nic za darmo
A mi się podoba :))) Darmowe serwisy przechodzą już do lamusa, prędzej czy później i tak darmowe serwisy staną się płatne. Przecież serwis trzeba utrzymać, wynająć serwer, ludzi, zrobić reklamę itp. Nie ma nic z darmo. Jak jest za darmo to zazwyczaj są problemy z łączem, wyświetlają się niechciane reklamy lub na podane maile rozsyłany jest spam. Za darmo=sprzedaż swoich danych.

Krystian
Krystian
15 lat temu

1 nie 1
Otóż drogo. Jesli ludzie maja sie dzielic, pomagac sobie, jeżeli mówimy tu o pieknych ideach, to ta złotówka przekreśla ten serwis bezsprzecznie.

Basia
Basia
15 lat temu

Płaci się, ale tylko 1 zł za pozyskanie
W końcu dodanie przedmiotów jest darmowe, a nie jak na allegro płatne. Edyta – wydanie złotówki za pozyskanie przedmiotu to chyba nie aż taka duża kwota.

Edyta
Edyta
15 lat temu

Za to się Płaci!!
Za korzystanie z tego serwisu trzeba płacić!!