1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Warsztaty
  6. »
  7. Nowa grupa Kręgu Matek w Warszawie

Nowa grupa Kręgu Matek w Warszawie

Zapraszamy serdecznie Mamy na jedyne w swoim rodzaju zajęcia! Krąg Matek to wyjątkowa grupa rozwojowa dla Mam niemowląt połączona z ćwiczeniami jogi.

fotokarty

Spotkamy się, aby rozmawiać, wymienić się swoimi doświadczeniami i razem odkrywać radość z macierzyństwa.
Bo początki macierzyństwa to piękny i jednocześnie trudny czas. Bardzo ważne jest, aby czuć w tym okresie wsparcie. Jesteśmy połączone wspólnym doświadczeniem i z tego możemy czerpać naszą siłę.

Jeżeli więc czujesz się zmęczona, zadziwiona, samotna, sfrustrowana, ale też szczęśliwa i spełniona –  pełna nowych doświadczeń i uczuć, przyjdź na nasze zajęcia. Zapraszamy Mamy, które chcą zadawać pytania dotyczące ich macierzyństwa i razem szukać odpowiedzi.

Każde z 8 spotkań będzie podzielone na dwie części.

Będziemy rozpoczynać od 45 min. ćwiczeń regenerujących z elementami jogi.
Będzie to zestaw pozycji, które mama może wykonać razem z maluszkiem, dając jednocześnie swemu ciału odprężenie i relaks. Szczególną uwagę zwrócimy na ćwiczenia  kręgosłupa, który w tym czasie narażony jest na przeciążenie i różnego rodzaju bóle, a także na pozycje otwierające klatkę piersiową, która przy pochylaniu się, karmieniu, przytulaniu, całowaniu stópek, brzuszka, rączek…zamyka się.
Celem ćwiczeń jest połączenie relaksu, odprężenia i zabawy z poprawieniem kondycji, dotlenieniem i polepszeniem samopoczucia każdej mamy.

W drugiej części będziemy rozmawiać na najbardziej interesujące nas tematy.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments