Nowe przygody Barbie – Barbie: Gwiezdna przygoda

W piątek, 12 sierpnia, odbyła się w Polsce długo wyczekiwana, światowa premiera filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”. Tym razem główna bohaterka wraz z przyjaciółmi zabiera widzów w nadzwyczajną podróż do dalekich zakątków galaktyki w pełną niezwykłych przygód misję ratowania gwiazd. Czy kosmiczna drużyna osiągnie sukces? Czy Barbie posłucha swojego serca, podejmując decyzje, od których zależy powodzenie całej misji? Po odpowiedź zapraszamy do kin!

„Barbie: Gwiezdna przygoda”to historia, jakiej w animowanych produkcjach dla dzieci jeszcze nie było. Niezwykła, futurystyczna opowieść zabiera małych i dużych widzów na fantastyczne przygody w zapierających dech w piersiach zakątkach dalekiej galaktyki. Dzięki przepięknym, kolorowym animacjom stworzono świat przyszłości, który zachwyca barwami, bogactwem detali i kosmicznymi panoramami. Akcja filmu toczy się w odległej galaktyce, pełnej fantastycznych roślin i niesamowitych stworzeń.

PR Still 3_m

Niespodzianką dla polskich widzów jest udział w produkcji Barbary Kurdej-Szatan – znanej aktorki i piosenkarki, która użyczyła głosu Barbie w filmowych piosenkach i została oficjalną ambasadorką filmu.

Barbie_Barbara Kurdej-Szatan 7

Film „Barbie: Gwiezdna przygoda” opowiada o sile przyjaźni, wiary w siebie i własne przeczucia. Są to wartości, którymi staram się kierować w życiu, i które chciałabym przekazać  swojej córce – mówi Basia Kurdej-Szatan, oficjalna ambasadorka filmu. Nagrywając filmowe piosenki, czułam te emocje z czasów dzieciństwa, kiedy Barbie była bohaterką niezliczonych fantastycznych historii pisanych przez moją wyobraźnię. Mam ogromną nadzieję, że widzowie pokochają ten film tak samo mocno, jak ja. Zapraszam do kin! – dodaje artystka.

W filmie zobaczymy zupełnie nową, jeszcze odważniejszą Barbie. Bohaterka tym razem wciela się w rolę kosmicznej księżniczki pochodzącej z planety Para-Den, na której mieszka z tatą i puchatym zwierzątkiem Popcornem. Na co dzień opiekuje się zwierzętami i przemierza przepiękny rezerwat, pokonując siłę grawitacji na swojej superszybkiej deskolotce.

PR Still 2_m

Spokojne życie naszej bohaterki zmienia się, gdy widmo starożytnej przepowiedni głoszącej wygaśnięcie gwiazd i pogrążenie się galaktyki w ciemnościach staje się realne. Aby zapobiec katastrofie i ocalić gwiazdy, król formuje elitarną drużynę, do której wybiera również Barbie. Po serii szkoleń, dziewczynka wyrusza z nowymi przyjaciółmi na misję ratowania galaktyki, która przetestuje nie tylko ich umiejętności, ale także… serce. Podczas niesamowitych przygód Barbie odkrywa, jak ważna jest przyjaźń, odwaga i wiara we własne przeczucia. Czy kosmicznej drużynie uda się ocalić gwiazdy? Czy Barbie posłucha swojego serca, podejmując decyzje, od których zależy powodzenie całej misji? Dowiemy się tego już 12 sierpnia, kiedy to właśnie w Polsce film będzie miał swoją światową premierę!

Zobacz:  Disney z nowym zbiorem opowieści o księżniczkach, aby inspirować do większej życzliwości na świecie

Światowa premiera filmu „Barbie: Gwiezdna Przygoda”:
12 sierpnia 2016 w kinach w całej Polsce.

Plakat_Barbie_Gwiezdna_przygoda

Oficjalny zwiastun:

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments