I oto pojawiła się na rynku prawdziwa nowość – możliwość wykonania odlewu maluszka będącego w brzuszku mamy w technologii 3D.

To japońska firma Fasotec  specjalizująca się w wykonywaniu modeli medycznych stoi za powstaniem drukarki płodów w 3D. Czy przestrzenny model płodu 3D podbije serca przyszłych mam i ojców i na stałe wpisze się na listę ciążowych pamiątek, przekonamy się wkrótce. Póki co za fakt posiadania modelu musimy zapłacić niemało, bo aż 1275 dolarów. Jedno jest pewne technika idzie naprzód, a wraz z nią rozwija się świat pamiątek z czasów ciąży. O ile kwestie zdrowotne są pewne i sprawdzone to nowoczesna, nieinwazyjna ,nie zagrażająca zdrowiu technika o tyle kwestie etyczne są wciąż nierozstrzygnięte. Wszak ile osób, tyle opinii.

 

 

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *