Płyta dla przyszłych mam

Płyta powstała z myślą o kobietach w ciąży, które pragną mieć wpływ na rozwój swojego dziecka. Już teraz możesz wygrać płyty z muzyką.

Liczne badania naukowe dowiodły, że odpowiednio dobrana muzyka ma pozytywny wpływ na rozwój i zachowanie dziecka.

Spokojne i łagodne w brzmieniu dźwięki uspokajają malucha i pozwalają mu się wyciszyć. Te same melodie wpływają pozytywnie na rozwój jego umysłu – około 4 – 5 miesiąca dziecko zaczyna słyszeć i rozróżniać dźwięki, dlatego odpowiednio dobrana muzyka stymuluje ten proces i uczy nie tylko rozróżniania brzmień, ale i ich zapamiętywania.  Kontakt z muzyką na wczesnym etapie życia może zdecydowanie ułatwić rozwój intelektualny malucha, pobudzić jego kreatywność oraz rozwinąć w nim muzyczną wrażliwość.

Po raz kolejny ekskluzywna kompilacja utworów, które dzięki swym spokojnym dźwiękom i subtelnej linii melodycznej mają niezwykle pozytywny wpływ na kobiety w ciąży, a także noworodki. Relaksacyjna muzyka, utrzymana w klimacie chillout, pomaga zredukować stres i zwiększa odporność na ból, ma również korzystny wpływ na rozwój samego dziecka w okresie prenatalnym. Już w około 4 miesiącu życia dziecko zaczyna słyszeć i rozróżniać dźwięki, dlatego odpowiednio dobrana muzyka stymuluje ten proces i uczy dziecko nie tylko rozróżniania brzmień, ale i ich zapamiętywania. Kontakt z muzyką na wczesnym etapie życia może zdecydowanie ułatwić rozwój intelektualny malucha, pobudzić jego kreatywność oraz zaszczepić w nim zainteresowanie muzyką. Relaksacyjna muzyka to idealna propozycja dla kobiet, które chcą się wyciszyć i zrelaksować.

Zobacz:  Zawsze trafione prezenty dla melomanów i kinomaniaków
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments