Portal Baby-Shower.pl wygrał plebiscyt Akademii Kobiet Sukcesu

W kategorii: portal dobrze poinformowanej mamy wystartowało 9 portali zaprezentowanych na stronie Akademii Kobiet Sukcesu.  Przez 3 tygodnie trwało głosowanie – wzięło w nim udział 459 osób. Wygrał portal Baby-Shower.pl z 168 głosami!

Przez długi czas liderem w tej kategorii był portal ebobas.pl, jednak stała się rzecz zaskakująca – jeden z portali tak mocno zmobilizował swoje fanki, że w ciągu ostatnich dni plebiscytu to właśnie on wysunął się na prowadzenie. W związku z czym zwycięzcą w kategorii dobrze poinformowanej mamy jest portal  www.baby-shower.pl z wynikiem 168 głosów!

Oto dlaczego został wybrany przez tak wiele osób:

Baby-shower.pl bardzo dba o to by dostarczać na co dzień przyszłym i obecnym mamom informacji o rozwoju i wychowaniu ich pociech w ciekawy i przystępny sposób. Poza tym umożliwia użytkownikom dyskusje i dzielenie się swoimi doświadczeniami. Lubię ten portal ponieważ panuje na nim miła i przyjazna atmosfera 😉

Zawiera informacje unikatowe, których nie sposób znaleźć gdzie indziej. Podchodzi do każdego problemu w innowacyjny sposób, promuje międzynarodowe podejście do tematów. Jako młoda mama długo poszukiwałam portalu, który będzie łączył w sobie możliwość znalezienia porady, odpowiedzi na nurtujące pytania, pozwoli też oderwać się od codziennych obowiązków i dodatkowo da możliwość udziału w ciekawych konkursach. Znalazłam, dla mnie wszystkie te zalety łączy w sobie Baby-Shower.pl Dla mnie dodatkowym plusem jest fakt, że o wszystkich ciekawych wydarzeniach, konkursach i artykułach jestem informowana mailowo.  Jestem mamą i jestem na TAK!

Buszując po wirtualnym świecie baby-shower odpoczywam. Tutaj znajdę wszelkie wskazówki jak postępować z moim bobasem,tutaj rwnież zobaczę jak go prawidłowo pielęgnować oraz karmić. Nawet problem wyboru imienia znika bo  z baby shower to żaden kłopot. Oczywiście lubię również poczytać coś na czasie a tutaj znajdę mnóstwo porad na temat pielęgnacji urody młodej mamy, sposobów relaksu, bo przecież bobas absorbuje mamę i potrzebuje ona koniecznie odpoczynku. Czytając często porady na temat rozwoju dziecka wiem jak z nim postępować odpowiednio aby było zdrowe oraz zadbane. Czasem również w wolnej chwili (rzadkość) zaciekawi mnie jakiś konkurs na stronie w którym wezmę udział. Co prawda jeszcze nigdy nic nie wygrałam ale kto wie.  Myślę, że portal baby shower jest wyjątkowy bo z nim czuje się pewniej w wychowaniu mojego dziecka.

Drugie miejsce zajął również bardzo mocno doceniany przez użytkowniczki portal ebobas.pl, który otrzymał 126 głosów. Trzecie miejsce w plebiscycie zajęły ex aequo dwa portale: parenting.pl oraz szafka.pl, które uzyskały po 65 głosów.

Podziel się swoją opinią
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
Monika
13 lat temu

Gratulacje!!! 🙂

Patrycja
Patrycja
13 lat temu

Gratuluję !!!
Portalowi oczywiście, sobie i wszystkim mamom, które oddały głos :):):)

Magdalena
Magdalena
13 lat temu

Gratulacje 🙂

Gość
Gość
13 lat temu

Gratuluję! 🙂

Aleksandra
Aleksandra
13 lat temu

Wielkie gratulacje!!!!:)