Puszczykowo. Zajęcia dla mam

Fundacja Aktywności Lokalnej i Baby-Shower.pl informuje, że już w grudniu 2008 rozpoczyna się rekrutacja do projektów szkoleniowo – doradczych dla kobiet z Puszczykowa (powiat poznański , woj. wielkopolskie).

W ramach projektów przygotowano bezpłatne szkolenia oraz indywidualne doradztwo związane z rozwojem osobistym i zawodowym. Spotkanie informacyjne odbędzie się 7 grudnia 2008 w Puszczykowie.  Projekty pt. PUSZCZYKOWSKA AKTYWNA MAMA i W PUSZCZYKOWIE MAMY AKTYWNE MAMY finansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zatem udział w nich jest nieodpłatny.

Akcja skierowana jest do 60 mam, których dzieci z chwilą rozpoczęcia zajęć nie ukończyły 2 roku życia. Preferowane będą kobiety na urlopie macierzyńskim, ale warunkowo mogą zostać dopuszczone mamy ze starszymi dziećmi.

Każdy z projektów przewiduje następującą ofertę: udział w 5 szkoleniach związanych z rozwojem osobistym i zawodowym oraz indywidualne doradztwo personalno – zawodowe. W trakcie zajęć zostanie zapewniona opieka nad dzieckiem (nawet dla tych najmłodszych!).

Każda z mam otrzyma chustę wiązaną NATIBABY (nosidło dla dziecka), materiały dydaktyczne i szereg upominków dla siebie i dziecka.

Zobacz:  Warsztat pracy z głosem dla kobiet w ciąży
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments