Relacja ze spotkania Diagnostyki dla Twojej ciąży w Stalowej Woli

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety, który przybliża ją do jednej z ważniejszych ról w życiu – bycia mamą.

Oczekiwanie na narodziny dziecka to przede wszystkim etap przygotowań, ale również czas na pokonanie własnych obaw i niepokojów. Przyszłe mamy są wymagające i chcą przeżyć ten ważny okres świadomie i w spokoju – a to zapewnić może jedynie kompletna wiedza. Sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka organizując już od kilku lat spotkania dla przyszłych mam, pomaga rozwiać lęki i wątpliwości, a przede wszystkim, dzięki obecności lekarzy specjalistów, uzyskać konkretną wiedzę dotyczącą profilaktyki zdrowotnej w czasie ciąży.

Ta popularna akcja odbyła się już po raz jedenasty, tym razem goszcząc w Stalowej Woli. Sala Hotelu Sezam pękała w szwach, ledwie mieszcząc wszystkich zainteresowanych rodziców. Zaproszeni eksperci, dr Tomasz Adamczyk, ginekolog oraz mgr Renata Warzyńska-Kuncio, diagnosta  laboratoryjny i kierownik Centralnego Laboratorium  Sieci Diagnostyka w Rzeszowie, mówili nie tylko o tym, jak ważne jest wykonywanie badań w trakcie ciąży, ale także o ogromnej roli diagnostyki już na etapie planowania dziecka. Przybyłe na salę panie były bardzo aktywne i zadawały liczne pytania. Specjaliści chętnie odpowiadali, wyjaśniając m.in., jak powinna wyglądać ciążowa dieta bogata w odpowiednie wartości odżywcze, jak zapobiec niedoborom cennych pierwiastków, a także jakie badania należy wykonać w trakcie i przed ciążą.

Debatę o zdrowiu uzupełnił atrakcyjny program, w którym znalazły się: m.in. cieszący się sporym zainteresowaniem pokaz chust do noszenia niemowląt, nauka kąpieli noworodka czy konkursy przygotowane przez redakcję czasopisma Dobra Mama. Na licznych stoiskach stworzonych na potrzeby spotkania kobiety mogły również otrzymać wiele pomocnych materiałów informacyjnych, zapoznać się z nowościami dla maluchów, m.in. pieluszkami ekologicznymi oraz uzyskać cenne informacje i porady od specjalistów z laboratoriów DIAGNOSTYKA.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i partnerom ze Stalowej Woli. Kolejne spotkania z cyklu „Diagnostyka dla Twojej ciąży” zaplanowane są w Krakowie i Katowicach, gdzie impreza zawita już po raz drugi.

Zobacz:  Bezpłatne USG 4D w Krakowie

Więcej szczegółów na temat akcji na stronie www.bezpiecznaciąża.diag.pl

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments