Rodzinna wycieczka do Disneylandu

Paryski Disneyland nawiązał współpracę w zakresie sprzedaży pakietów rodzinnych z wiodącym touroperatorem, TUI Poland, w portfolio którego znajdują się marki: Scan Holiday oraz TUI.

Propozycje zabawy w magicznym świecie Myszki Miki umieszczono w specjalnym katalogu eksperta od rodzinnych wakacji – Scan Holiday. Oferta paryskiego Disneylandu dostępna jest od dziś w każdym z ponad 750 biur podróży ze znakiem Scan Holiday.

Propozycja Disneylandu i Scan Holiday dla polskich rodzin to pakiety: kilkudniowe wejściówki do 2 połóżonych obok siebie parków rozrywki Disneya w Paryżu połączone z pobytem w jednym z aż 9 hoteli sąsiadujących z parkami. Wejściówki pozwalają na korzystanie bez ograniczeń z ponad 50 atrakcji parków Disneyland i Walt Disney Studios. Specjalnie wyselekcjonowane hotele, w tym 6 Hoteli Disneya, gwarantują komfort, wypoczynek i zabawę po zamknięciu parków.

Polska to ważny dla nas rynek. Obserwując wzrost liczby Polaków odwiedzających paryski Disneyland  w marcu ubiegłego roku postanowiliśmy otworzyć przedstawicielstwo w Warszawie – mówi Ginger Taggart, dyrektor sprzedaży paryskiego Disneylandu na rynkach wschodzących.  Nasz partner, Scan Holiday, skupia się na ofercie rodzinnych wakacji, łącząc swą ekspercką wiedzę ze zrozumieniem potrzeb klientów. Dlatego wspólnie przygotowaliśmy odrębny katalog z propozycjami wypoczynku i zabawy w Disneylandzie. Jesteśmy przekonani, że nasze firmy doskonale do siebie pasują oraz wykorzystają znajomość i wysoką ocenę oferty Disneya wśród polskich rodzin – dodaje Norbert Stiekema, starszy wiceprezes paryskiego Disneylandu.

Oferta Scan Holiday, jako eksperta od rodzinnych wakacji wzbogaciła się o ciekawą propozycję. Myślę, że ze względu na niepowtarzalne atrakcje oferowane przez ten bajkowy park będzie się ona cieszyć dużym zainteresowaniem Polaków – mówi Marek Andryszak, prezes zarządu TUI Poland.

Już pierwsze strony nowego katalogu sugerują wspaniałe przeżycia i okazje nie do przegapienia: zimą i wczesną wiosną Disneyland za darmo ugości wszystkie dzieci do lat 12 podróżujące razem z rodzicami1. Wiosną i latem oferta ta dostępna będzie dla dzieci do lat 71. Podczas ulubionych przez Polaków majowych i czerwcowych weekendów za darmo będzie można przedłużyć sobie zabawę o jedną noc i dzień2.  Dodatkowo, klienci Scan Holiday goszczący w Hotelach Disneya wejdą do parku Disneyland aż 2 godziny przed jego oficjalnym otwarciem. W sierpniu każdy wieczór zakończy imponujący pokaz sztucznych ogni, a jesienią parkowe atrakcje przyprawią o dreszcz emocji podczas festiwalu Halloween.

Zobacz:  Intymne przyjemności: sklep erotyczny

Atrakcje Disneylandu
Każda chwila w paryskim Disneylandzie udowodni, że jest to miejsce wprost stworzone dla całych rodzin. 2 parki rozrywki – słynny park Disneyland oraz najnowszy Walt Disney Studios – oferują atrakcje i niezapomniane emocje dla maluchów, starszaków, nastolatków i ich rodziców. Disneyland w Paryżu to: imponujące parady Gwiazd i Księżniczek Disneya, wycieczka na Dziki Zachód czy lot do Nibylandii, nurkowanie w głębinach oceanów, czy rock-and-rollowa kolejka górską albo superszybka spadająca winda. Goście Disneylandu korzystają z atrakcji do woli, otrzymując bilety do obydwu parków w pakiecie Scan Holiday.

Disneyland w ofercie Scan Holiday to także 6 Hoteli Disneya – na czele ze słynnym czterogwiazdkowym Hotelem Disneyland – oraz 3 hotele partnerskie. Każdy z hoteli urządzony jest w niepowtarzalnym stylu, każdy oferuje dodatkowe wrażenia. A między hotelami a parkami znajduje się Disney Village – centrum handlowo-rozrywkowe z takimi atrakcjami jak: kowbojski spektakl Buffallo Billa, kino czy kilkanaście restauracji, sklepiki z pamiątkami Disneya, czy koncerty na żywo lub zabawa z bohaterami Disneya.

Wyjątkowe wydarzenia i oferty
Zabawa w paryskim Disneylandzie to także sezonowe święta. Do 1 kwietnia włącznie niemal wszystkimi atrakcjami i spektaklami w parku zawiaduje Miki – najsłynniejsza mysz świata i największa z Gwiazd Disneya. 2 kwietnia swą premierę będzie miał nowy całoroczny motyw Disneyowskiej rozrywki – New Generation Festival. Bohaterowie nowych bajek wytwórni Disney-Pixar, jak Toy Story, Potwory i spółka, Ratatuj, Nemo, Stitch czy Księżniczka Tiana, wylądują w parku i dołączą do zabawy organizowanej przez Mikiego, psa Pluto czy Kaczora Donalda. Emocji będzie co niemiara, a zwieńczeniem wielkich przygotowań do festiwalu będzie otwarcie trzech kolejnych atrakcji w krainie Toy Story Playland w parku Walt Disney Studios planowane na lato 2010.

Pakiety pobytowe Scan Holiday w paryskim Disneylandzie to oferta z dojazdem własnym. Od dziś do 28 marca 2010 linie lotnicze Air France proponują klientom Scan Holiday specjalną taryfę dla dzieci podróżujących z rodzicami – przy jednej osobie dorosłej płacącej za bilet lotniczy, wartość promocyjnej taryfy dla towarzyszącego jej dziecka wynosi 0 zł3.

Zobacz:  Dobranocny ogród - psoty upsy daisy!

Paryski Disneyland nigdy dotąd nie był tak dostępny dla rodzin z Polski. Parki rozrywki, hotele i wszystkie podparyskie atrakcje czekają na gości cały rok. A do przełomu marca i kwietnia dzieci do lat 12 mają okazję bawić się, nocować i podróżować samolotem za darmo – podsumowuje i przypomina Jarek Dzwonkowski, reprezentujący Disneyland w Polsce.

Podstawowe informacje:
Disneyland Paris jest wiodącą atrakcją turystyczną Europy. Od otwarcia w 1992 roku parki odwiedziło ponad 215 milionów zwiedzających. Kompleks obejmuje dwa wyjątkowe parki tematyczne (Park Disneyland i Park Walt Disney Studios, odpowiednio 51 i 25 ha); siedem tematycznych hoteli Disneya z 5800 pokojami oraz dodatkowe 2400 pokojów w hotelach stowarzyszonych; dwa w pełni wyposażone centra konferencyjne i światowej klasy 24-dołkowe pole golfowe. Całość dopełnia centrum rozrywki Disney Village, jedno z największych tego typu miejsc w regionie Ile-de-France. Na 30000 m2 Disney Village znajdują się tematyczne restauracje, sklepy, klub muzyczny i wielocalowe kino. W całym Disneyland Paris znajdują się: 54 atrakcje, 56 sklepów i 74 restauracji i barów. W 2009 roku kompleks celebrował Mickey’s Magical Party, które uświetniło otwarcie nowych atrakcji i spektakli. W czasie obchodów Przyjęcia padł rekord: 15,4 mln zwiedzających w roku fiskalnym 2009.

Scan Holiday to marka o 14-letniej tradycji i doświadczeniu na rynku polskim, a zarazem jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek na polskim rynku turystycznym. Od roku 2001 należy do TUI Poland. Scan Holiday znany jest ze swej innowacyjności –  jako pierwszy w naszym kraju wprowadził na rynek popularną obecnie ofertę First Minute. Autorskim pomysłem Scan Holiday są także  kluby FanScan – specjalne wydzielone miejsca w wakacyjnych resortach, gdzie najmłodszymi zajmują się przeszkoleni polscy animatorzy. Od bieżącego roku marka swoją ofertę kieruje wyłącznie do rodzin z dziećmi, promując swoją ofertę pod hasłem „Scan Holiday – ekspert od rodzinnych wakacji”.  Scan Holiday posiada w Polsce ok. 25 salonów własnych i franchisingowych oraz około 750 biur agencyjnych.

Zobacz:  Płyn Kinder Biovital
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments