1. Strona główna
 2. »
 3. PIĘKNA MAMA
 4. »
 5. Uroda
 6. »
 7. Sposób na likwidację tkanki tłuszczowej

Sposób na likwidację tkanki tłuszczowej

Gdy odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny nie wystarczają, warto skorzystać z rozwiązań, jakie proponuje współczesna medycyna estetyczna.

Nowością na rynku jest innowacyjna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia New Midas.

Każde zachwianie równowagi pomiędzy dostarczanymi kaloriami a wydatkowaną energią przyczynia się do odkładania tkanki tłuszczowej. Są osoby, które mimo odpowiedniej diety i ruchu nie mogą się jej pozbyć. Ratunkiem dla nich mogą być możliwości, jakie daje nowoczesna medycyna estetyczna. Stosowane dotychczas urządzenia redukowały jedynie mniejsze złogi tłuszczowe. System fal radiowych, który zastosowano w urządzeniu New Midas ICE RF, rozpuszcza tkankę tłuszczową, przy jednoczesnej ochronie tkanek skóry i mięśni. Skierowany na głębszą jej warstwę, podgrzewa tkankę do temperatury 50 st. C, doprowadzając do zniszczenia ścian komórkowych i uwolnienia tłuszczu w formie emulsji. W dalszym etapie jest on odprowadzany drogą układu limfatycznego do wątroby, metabolizowany, a następnie wydalany. Efektem dodatkowym, jaki daje New Midas dzięki podgrzewaniu tkanki tłuszczowej, jest pobudzenie produkcji kolagenu w skórze, który przyczynia się lepszego jej napięcia i zliftingowania.

Innowacyjna technologia szybkiego spalania tłuszczu i modelowania sylwetki sprawia, że zabiegi wykonywanie urządzeniem New Midas dają szybkie i widoczne efekty. Napinają zwiotczałą skórę oraz skutecznie i selektywnie likwidują komórki tłuszczowe. Sama metoda wyróżnia się od innych tym, że praktycznie eliminuje problem nadmiaru skóry. Zabieg należący do grupy biostymulujących zwiększa ilość włókien kolagenowych oraz ilość i grubość włókien elastylowych, przyczyniając się do poprawy sprężystości skóry i efektu liftingu. Sam zabieg trwa około 30 minut i należy go wykonywać 1-2 razy w tygodniu (8-10 ogólnie). Jest bezbolesny – pacjent odczuwa naprzemiennie chłód i ciepło, które w żaden sposób nie przyczyniają się do uczucia dyskomfortu.

Z zabiegów na New Midasie można skorzystać w salonach współpracujących z firmą Epsylon, dystrybutorem innowacyjnych urządzeń dla medycyny estetycznej i kosmetologii. Sześć salonów zlokalizowanych jest w różnych częściach naszego kraju:

 • Imageendo w Warszawie,
 • Klinika Zdrowia i Urody Esthetique w Warszawie,
 • Centrum Medycyny Estetycznej ProEstetica w Poznaniu,
 • Magnopere Medycyna Estetyczna w Krakowie,
 • Hotel Bukovina Terma & SPA w Bukowinie Tatrzańskiej,
 • Gabinet Medycyny Estetycznej dr med. Jolanty Hreczechy i dr med. Magdaleny Skwarek w Gdyni

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Beata
Beata
12 lat temu

Ja dzieki ultradzwięków poznylam sie brzuszka po ciaży, tak wiec uwazam ze warto. Robilam w Klinice Ochudzania BBC w Warszawie