Spotkanie „Porozmawiajmy o ciąży” w Krakowie

Serdecznie zapraszamy przyszłe  Mamy na kolejne spotkanie z cyklu pt.„Porozmawiajmy o ciąży” które odbędzie się w Krakowie w dniu 19.11.2011 roku w Hotelu Aspel w Krakowie , o godzinie 10.00.

Organizatorzy spotkania (agencja Image Line Communications )  dedykują to wydarzenie  wszystkim przyszłym Mamom  oraz kobietom  planującym  macierzyństwo.
Ciąża to wyjątkowy stan w życiu każdej kobiety , która  właśnie w tym okresie, w sposób szczególny dba o swój stan zdrowia. Kobiety w ciąży bacznie obserwują swój organizm i śledzą wszelkie informacje, które docierają do nich poprzez media.

Wierzymy, że  nie przegapią także możliwości porozmawiania o swoich wątpliwościach z ekspertami w Krakowie . Do rozmów o ciąży  zaproszono lekarza ginekologa , położne , specjalistki laktacyjne, które  cieszą się ogromnym zaufaniem wśród Mam .W spotkaniu nie zabraknie porad, związanych z modą  fryzjerstwem i kosmetologią. Każda Mama otrzyma upominek–niespodziankę.

Chcesz uczestniczyć w spotkaniu , zapisz się już dziś na e-mail konferencje@imageline.pl,

Szczegółowy program na www.porozmawiajmyociazy.pl

 

porozmawiajmyociazy

Zobacz:  Targi Kids & Fun 7-8 listopada 2015
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments