Targi Moje Dziecko 2013

Od 30 sierpnia do 1 września 2013 po raz 5 na warszawskim Torwarze odbędą się największe targi w branży dziecięcej.

Co roku przyciągają rzesze odwiedzających i coraz większą liczbę firm uczestniczących. Przełom sierpnia i września wiąże się dla wielu rodziców z wieloma wydatkami na swoje pociechy. Przede wszystkim trzeba skompletować wyprawkę na nowy rok szkolny.

 

Targi Moje Dziecko to okazja do zakupów w promocyjnych cenach. W jednym miejscu zgromadzi się ponad sto trzydzieści firm oferujących produkty i usługi dla kobiet w ciąży oraz rodzin z małymi dziećmi. Targi Moje Dziecko zapewniają mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i rodziców, to na pewno pozostanie niezmienne. Niewątpliwie jest to największa impreza w Polsce, dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu. W tym roku przy okazji 5 jubileuszowej edycji organizatorzy postanowili powrócić do trzech głównych zagadnień związanych z imprezą od początku jej istnienia, a mianowicie sportu, edukacji i zabawy. Organizatorzy przygotowali całą gamę atrakcji, które w tym roku będą wielką niespodzianką!

30 sierpnia – 1 września 2013 Torwar  – zapraszamy!

15110

Zobacz:  Targi Mother and Baby w Warszawie 19-20 czerwca 2010
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments