1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Targi Moje Dziecko – edycja 2012 w Warszawie

Targi Moje Dziecko – edycja 2012 w Warszawie

W dniach 24-26 sierpnia odbędzie się piąta edycja największych targów branży dziecięcej – Targów Moje Dziecko.

fotokarty

W sobotę i niedzielę Hala Sportowa Torwar w Warszawie zamieni się w miejsce, gdzie całe rodziny będą mogły zrobić zakupy w promocyjnych cenach oraz miło i przyjemnie spędzić czas ze swoimi pociechami.  Piątek natomiast przeznaczony jest na spotkania biznesowe przedsiębiorców w trakcie zamkniętego Dnia Branżowego, na który obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

Przełom sierpnia i września wiąże się dla wielu rodziców z wieloma wydatkami na swoje pociechy. Przede wszystkim trzeba skompletować wyprawkę na nowy rok szkolny. Targi Moje Dziecko to okazja do zakupów w promocyjnych cenach. W jednym miejscu zgromadzi się ponad sto firm oferujących produkty i usługi dla kobiet w ciąży oraz rodzin z małymi dziećmi.

Organizatorzy przygotowali także bogaty program imprez towarzyszących Targom. Bezpłatne porady i konsultacje medyczne, wielkie lepienie smoka, balonowe atrakcje, kręgle, zajęcia z energetycznej Zumby, czy też masaże dla dzieci i rodziców – to tylko część atrakcji jakie czekają na odwiedzających. Dodatkowo każdy będzie mógł wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Targi Moje Dziecko to połączenie rozrywki dla całej rodziny z możliwością zaoszczędzenia.  Więcej informacji można odnaleźć na stronie  www.TargiMojeDziecko.pl

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments