Targi Rodzinne w Gdańsku kwiecień 2013

Już niebawem, w jednym czasie i miejscu, będziemy mogli wspólnie z dziećmi spędzić wyjątkowy weekend – weekend z zabawą i edukacją wypełniony wiosennymi atrakcjami.

Dwa dni z TARGAMI RODZINNYMI. To sposób na udany, rodzinny weekend. TARGI RODZINNE po raz kolejny, w dwa następujące po sobie, kwietniowe weekendy, odwiedzą mieszkańców Trójmiasta i Warszawy. Tegoroczna edycja imprezy ponownie skupi kilkudziesięciu Wystawców oferujących najciekawsze produkty i usługi dla dzieci i całych rodzin. Zamierzeniem organizatora jest stworzenie miejsca, w którym zarówno dzieci jak i rodzice będą mogli spędzić czas w atmosferze doskonałej rodzinnej zabawy, zapoznać się z ofertą Wystawców, wybrać najlepsze wg nich produktu, usługi i miejsca stworzone z myślą o dzieciach. O wyjątkowy nastrój zadbają przede wszystkim Wystawcy, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali wiele niespodzianek i atrakcji. Oprócz pełnych uciech zabaw na Zwiedzających będą czekali specjaliści dbający o zdrowie najmłodszych. Warto zatem skorzystać z bezpłatnych porad fachowców, skonsultować z nimi swoje spostrzeżenia i obawy.
Przede wszystkim i ponad wszystko TARGI RODZINNE to czas dla rodziny, wspólnego z dziećmi odkrywania świata i dziecięcych talentów.

Ceny biletów:

Impreza bierze udział w akcji Weekend za pół ceny! Pojedynczy 7,50 PLN Rodzinny (2 osoby dorosłe + dzieciaki) 12,50 PLN
20-21 kwietnia, AMBEREXPO godziny otwarcia: 10.00-17.00

Więcej informacji: targirodzinne.pl

targi rodzinne 1

Zobacz:  Świadoma Mama odsłona dziesiąta
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments