Warsztaty Mamo to ja w kolejnych miastach

Trwają  bezpłatne Warsztaty „Mamo, To Ja” pod patronatem portalu Baby-Shower.pl  Warsztaty kierowane są do rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat.

Tylko wiosną spotkania odbędą się aż w 17 miastach na terenie całej Polski. Tylko w kwietniu mieszkańcy aż 9 miast będą mieli okazję uczestniczyć w Warsztatach „Mamo, To Ja” – kolejne termin spotkań to –  Lublin – 22.04, Kielce – 23.04, Radom – 24.04 oraz Warszawa – 25.04).

Warsztaty odbywają się w dwóch blokach tematycznych. Blok przedpołudniowy kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą”). Blok popołudniowy adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Moda na Brzuszek”).

Podczas spotkań w Bloku „Jestem Mamą” zaproszeni specjaliści podzielą się z uczestnikami wiedzą na temat prawidłowej diety dziecka, wartości zdrowotnych soków, odporności dziecka czy bliskości (ABC noszenia dziecka w chuście). Nie zabraknie wątku związanego z ekologicznymi rozwiązaniami dla młodej mamy. Z myślą o najmłodszych uczestnikach Warsztatów w każdej z sal warsztatowych będą maty edukacyjne i punkty, w których będzie można przewinąć maluszka.

Podczas spotkań w Bloku „Moda na Brzuszek” będą poruszane zagadnienia związane z dietą mamy i dziecka, nowoczesną pielęgnacją skóry przyszłej mamy i noworodka, bezpieczeństwem dziecka w czasie podróży czy też deponowaniem krwi pępowinowej. Również tutaj zaproszeni specjaliści opowiedzą uczestnikom o ekologicznych rozwiązaniach dla młodej mamy.

W trakcie Warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, upominków, nagród i miłej atmosfery. Do wygrania m.in. foteliki samochodowe.
Wstęp na Warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, szczegóły: http://warsztaty.mamotoja.pl. Zapraszamy.

bezplatne warsztaty2b

Zobacz:  ECCO Walkathon rusza niebawem
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments