1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. VII edycja Konkursu „Świat przyjazny dziecku” „Większy wybór – więcej dobrej zabawy”

VII edycja Konkursu „Świat przyjazny dziecku” „Większy wybór – więcej dobrej zabawy”

logo

Komitet Ochrony Praw Dziecka rozpoczyna VII już edycję Konkursu „Świat przyjazny dziecku”. Tegoroczny konkurs realizowany jest po hasłem „Większy wybór – więcej dobrej zabawy”.

W VII edycji Konkursu „Świat przyjazny dziecku” rozszerzono kategorie zabawek oraz multimediów o wyszczególnienie grup produktów najczęściej przesyłanych do Konkursu. Zabawki, w obrębie 3 kategorii wiekowych, zostały podzielone na 4 grupy: zabawki konstrukcyjno – techniczne; gry planszowe i zręcznościowe; lalki, figurki oraz zabawki miękkie; akcesoria sportowe. W Multimediach wyróżniono gry komputerowe i programy edukacyjne; filmy i widowiska dla dzieci; kaset audio i CD. Kategorie książek oraz akcesoria szkolnych i przedszkolnych pozostały bez zmian.

Dzięki zmianom Kapituła Konkursu zyskała możliwość nagrodzenia produktów w każdej z wymienionych grup, dostarczając rodzicom i opiekunom możliwość wyboru atrakcyjnych i mądrych zabawek spośród większej ilości laureatów.

Sposób zgłaszania:

Konkurs potrwa do 28 listopada 2008 roku. Do tego czasu czekamy na zgłoszenia dystrybutorów, producentów. Aby zgłosić produkt, należy wypełnić ankietę. Następnie czekamy na zgłoszone produkty (adres do korespondencji Komitet Ochrony Praw Dziecka ul. Flory 7 lok 6, Warszawa).

Zachęcamy także do zapoznania się z Regulaminem Konkursu.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi na początku 2009 roku, po obradach Kapituły Konkursu.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments