1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Kino dzieci
  6. »
  7. Wakacyjne Poranki w Multikinie i Cinema3D – czyli na co do kina z kilkulatkiem?

Wakacyjne Poranki w Multikinie i Cinema3D – czyli na co do kina z kilkulatkiem?

Czy z kilkulatkiem można pójść do kina na coś, co rzeczywiście przyciągnie jego uwagę? Nie na długi film fabularny poprzedzony blokiem reklam, tylko coś krótszego, co nie spowoduje zniecierpliwienia? Trudno trafić lepiej: weekendowe Poranki w Multikinie i Cinema3D są odpowiedzią na potrzeby najmłodszych kinomanów.

fotokarty

Psi Patrol czy L.O.L Surprise?

Spotkania z bohaterami ich ulubionych seriali to coś, co przypadnie maluchom do gustu. Zwłaszcza, że w kinie obejrzeć można premierowe, niepokazywane jeszcze nigdzie odcinki i specjalne, ekskluzywne materiały. „Psiego Patrolu” nie trzeba przedstawiać ani dzieciom ani rodzicom. To fantastyczna edukacyjna seria opowiadająca o przygodach czworonożnych ratowników. Z kolei „L.O.L Surprise” to absolutna nowość na wielkim ekranie – te popularne zabawki-niespodzianki są oczywiście dzieciom znane, ale nie mieliśmy dotąd okazji oglądać ich przygód w kinach! Lipcowa premiera godzinnego filmu złożonego z przygód różnych lalek, wzbogaconych o dodatkowe materiały to nie lada gratka – quizy, zabawy, fragmenty muzyczne, również z udziałem młodych gwiazd, jak znane youtuberki i aktorki: Tahani i Mykal-Michelle to tylko część atrakcji.

Kino bawi, kino uczy!

Każdy z bohaterów „Psiego Patrolu” ma przypisane indywidualne cechy, z którymi dzieci chętnie się identyfikują: Chase to pies policyjny, Marshall to pies strażacki, Skye to pies od zadań w powietrzu, Zuma świetnie czuje się w wodzie, Rocky to wielki miłośnik recyklingu, Rubble to operator urządzeń budowlanych. Każdy posiada swój pojazd, ekwipunek wykorzystywany w akacjach ratowniczych i odznakę. Dzieci kochają Psi Patrol za fantastyczne przygody, rodzice doceniają ich profilaktyczny i edukacyjny charakter. Na wielkich ekranach Multikina i Cinema3D maluchy spotkają też swoich ulubieńców z serii L.O.L. Surprise Boys, Under Wraps, #Hairgoals i nie tylko. Obejrzą przygody niesfornego chłopca Punk Boia, olśniewającej Queen Bee i miłośniczki pływania Vacay Babay! Wezmą udział w quizie Tahani i Mykal-Michelle, poznają figury taneczne i będą się bawić, odgrywając najlepsze momenty z „L.O.L. Surprise”!

Świat się zmienił, Multikino i Cinema3D również

Pewnie zastanawiacie się, czy pójście do kina jest bezpieczne. Multikino i Cinema3D świetnie przygotowały się na przyjęcie widzów po miesiącach przymusowej domowej kwarantanny, dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników pokazów. Zarówno pracownicy, jak i widzowie zobowiązani są do noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych i zachowania dystansu społecznego w holu i na sali kinowej, gdzie wybieramy miejsca odpowiednio oddalone od siebie. Wszyscy pracownicy pracują w rękawiczkach, zaś teren kina jest regularnie dezynfekowany. Przy wejściu do kina korzystamy ze stacji dezynfekcji rąk. Warto w takich warunkach wybierać płatność bezgotówkową i stosować się do wyeksponowanych w kinie znaków bezpiecznego poruszania się.

Przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa czeka nas niezmącona niczym innym filmowa przygoda! Szczegóły na www.multikino.pl, www.cinema3d.pl

multikino cinema

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments