Warsztaty Mamo, To Ja – pierwsze spotkanie już 9 września

Już 9. września po wakacyjnej przerwie ruszają ponownie bezpłatne Warsztaty „Mamo, To Ja”.

Spotkania kierowane są do rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat. Tylko jesienią Warsztaty odbędą się aż w 16 miastach na terenie całej Polski. Tylko we wrześniu mieszkańcy aż 8 miast będą mieli okazję uczestniczyć w Warsztatach „Mamo, To Ja” (Katowice – 9.9, Bielsko-Biała – 10.9, Wrocław – 11.9, Kraków – 12.9, Kielce – 13.9, Poznań – 23.9, Szczecin – 24.9 oraz Toruń – 26.9).

Warsztaty odbywają się w dwóch blokach tematycznych. Blok przedpołudniowy kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą”). Blok popołudniowy adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Moda na Brzuszek”).

Podczas spotkań w Bloku „Jestem Mamą” zaproszeni specjaliści podzielą się z uczestnikami wiedzą m.in. na temat diety dziecka, odporności, zdrowego i spokojnego snu dziecka, bliskości (ABC noszenia dziecka w chuście) czy pierwszej pomocy w stanach nagłych. Z myślą o najmłodszych uczestnikach Warsztatów w każdej z sal warsztatowych będą maty edukacyjne oraz punkty, w których będzie można przewinąć maluszka.

Podczas spotkań w Bloku „Moda na Brzuszek” poruszane będą zagadnienia związane m.in. z nowoczesną pielęgnacją skóry noworodka oraz stymulacją jego rozwoju, bezpieczeństwem dziecka w czasie podróży, karmieniem piersią i rozszerzaniem diety dziecka, zdrowym i spokojnym snem dziecka.

W trakcie Warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, gwarantowanych upominków dla wszystkich, nagród i miłej atmosfery. Do wygrania m.in. foteliki samochodowe, pieluszki Pampers, akcesoria i kosmetyki dla mam i dzieci.

Wstęp na Warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Już 12.08 ruszyła oficjalna rejestracja na Warsztaty (http://warsztaty.mamotoja.pl). Zapraszamy!

 

2013 jesien trasa 1

Zobacz:  Piknik rodzinny w Warszawie
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments