1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Warsztaty Moda na Brzuszek w Gdańsku

Warsztaty Moda na Brzuszek w Gdańsku

Bezpłatne Warsztaty Moda na Brzuszek po raz kolejny odbędą się w Gdańsku.

Wszystkich chętnych, którzy do dnia 11. Września  zarejestrują się na Warsztaty zapraszamy do Hotelu Mercure Hevelius Gdańsk przy ul. Heweliusza 22 w Gdańsku dnia 13. września (czwartek) na godzinę 16.30.

Podczas jednego z warsztatów przyszli rodzice będą mogli posłuchać położnej, która w pigułce przytoczy zagadnienia związane z karmieniem piersią i rozszerzaniem diety niemowlęcia. Kolejny Warsztat będzie poświęcony nowoczesnym metodom pielęgnacji noworodka. Tu położna pokaże uczestnikom w jaki sposób przewijać niemowlaka, jak go kąpać i na pewno opowie na co należy zwrócić uwagę i czego unikać w pielęgnacji niemowlaka. Ratownik z Pomorskiej Grupy Ratownictwa Medycznego opowie rodzicom o możliwościach zabezpieczenia domu przed ciekawością nowego domownika (produkty IKEA) oraz o tym, co trzeba zrobić w przypadku, gdy mimo wszelkich środków ostrożności naszemu dziecku stanie się jakaś krzywda (np. zachłyśnie się, straci przytomność).

Ze względu na duże zainteresowanie tematem chustonoszenia zaprosiliśmy na nasze Warsztaty doradcę noszenia w chustach z MamaZen. Uczestnicy będą mogli usłyszeć kilka słów o bliskości i bezpieczeństwie niemowlęcia w chuście. Nie zabraknie elementów praktycznych, czyli każdy śmiałek (gorąco zachęcamy szczególnie panów) będzie mógł wykonać pierwsze wiązania przy asyście naszego specjalisty.

Elementem nowym na warsztatach jest punkt, w którym rodzice będą mogli porozmawiać o pieluszkach, UWAGA, z zielonej her-baty. Jeśli będziecie chcieli przetestować pieluszki to podczas warsztatów będzie można je nabyć w cenie promocyjnej. Kolejną nowością jest punkt informacyjny marki Canpol i Lovi. Nasi uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z przedstawicielami tych wiodących marek i porozmawiać na te-mat akcesoriów niemowlęcych.

Podczas Warsztatów będą nam towarzyszyć niezmiennie foto-grafowie z AMR studio fotografii. Bądźcie wyrozumiali, zdjęcia na pewno będą super. Mamusie z brzuszkiem, które wyrażą chęć wzięcia udziału w konkursie na Mamę Warsztatów staną przed obiektywem ich aparatów. Podczas Warsztatów planujemy liczne konkursy. Na każdą mamę czekają dodatkowo upominki, które będą doskonałym uzupełnieniem starannie przygotowywanej wyprawki.

Warsztaty zaczynają się o 17.00 i trwają do 20.00. Jeśli obawiacie się, że w ciągu tego czasu zacznie Wam burczeć w brzuszku, oprócz dobrego samopoczucia weźcie ze sobą kanapki. Wodę Mama i ja firmy Wosana dostaniecie od nas w punkcie rejestracyjnym.

Patronami te edycji warsztatów zostali: Enfamil, Johnson’s baby oraz IKEA. Rejestracja: modanabrzuszek.pl

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments