Weekend w Świecie Barbie w Galerii Krakowskiej

Od ponad pół wieku marzą o niej kolejne pokolenia dziewczynek. Barbie, najpopularniejsza lalka na świecie, już niedługo stanie się bohaterką weekendu dla dzieci.
W jej świat przeniosą się mali krakowianie, którzy w dniach 30.05-1.06.2015 r. odwiedzą Galerię Krakowską. Wstęp jest bezpłatny.

Barbie syrenka, panna młoda, czy super bohaterka – bez względu na model, to od ponad 56 lat marzenie wielu dziewczynek na całym świecie. Chociaż na rynku pojawiają się nowe rodzaje zabawek, Barbie wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. W Polsce 9 na 10 dziewczynek w wieku 4–12 lat ma w domu przynajmniej jedną kultową lalkę!

W najbliższy weekend (30.05-1.06.2015 r.) wszyscy którzy odwiedzą Galerię Krakowską będą mogli przenieść się w bajeczny Świat Barbie. Specjalnie przygotowana dla dzieci przestrzeń, zostanie podzielona na kilka stref. Każdy mały uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił w dekorowaniu ciasteczek na stoisku „Słodkiej Cukierni”. W „Pracowni biżuterii” najmłodsi odkryją swoje kreatywne możliwości i stworzą unikalną biżuterię. W bajecznej krainie dziewczynki będą mogły skorzystać ze SPA, w którym zmienią się w prawdziwe księżniczki.

Wyjątkowy weekend Barbie uświetnią pokazy mody, w wykonaniu najmłodszych modelek. Organizatorzy przygotowali także liczne zabawy i konkursy z nagrodami. Czas spędzony z najpopularniejszą lalką na świecie będzie można upamiętnić podczas sesji zdjęciowej wcielając się w rolę Barbie.

Weekend w Świecie Barbie rozpocznie się 30 maja i potrwa do 1 czerwca 2015 roku. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

galeria_krakowska_2

Zobacz:  Diagnostyka dla Twojej ciąży we Wrocławiu 2013
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments