Wrześniowe Poranki o 10.30 w Multikinie ze „Słoniczką Elli” i odważnym „Tree Fu Tomem”

We wrześniu w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowe odcinki „Przygody słoniczki Elli” i „Tree Fu Toma”.

Tree Fu Tom:

Tom Powers wygląda na przeciętnego ośmiolatka. Jednak chłopiec dokonał niezwykłego odkrycia. W lesie niedaleko jego domu jest specjalne drzewo, które mieści Treetopolis – miasto wewnątrz pnia drzewa… Tom może uzyskać do niego dostęp tylko w miniaturowej wersji siebie i mieć wpływ na zachowanie dziwnych i cudownych, małych istot z lasu. Należą do nich Twigs i Zigzoo.

Przygody słoniczki Elli:

Ella, pogodna słoniczka, uwielbia wesołą zabawę. Każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem. Jednak przy odrobinie wyobraźni, pracy zespołowej oraz z pomocą wyjątkowego, magicznego kapelusza, Ella rozwiązuje wszystkie problemy.

Szczegółowy harmonogram seansów:

5-6 i 12-13 września 2015

Tree Fu Tom Czerwony kryształ
Przygody słoniczki Elli Burzowy dzień matki / Duch zespołu
Tree Fu Tom Psoty Grzybiaków
Łączny czas trwania Poranka: 65 min

19-20 i 26-27 września 2015

Tree Fu Tom Wielkie rodeo
Przygody słoniczki Elli Po małpiemu / Wesołe miasteczko
Tree Fu Tom Wszyscy za jednego
Łączny czas trwania Poranka: 65 min

Wrześniowe Poranki o 10.30 odbędą się w Multikinie: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Zobacz:  Od 6 do 8 grudnia Długie Mikołajki w Multikinie!

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie multikino.pl

poranki_multikino_2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments