Zajęcia w Krainie Fantazji w Łomiankach

Kraina Fantazji dla dzieci kryje w sobie bogatą ofertę profesjonalnie przygotowanych zajęć. Tu w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze młodsze i starsze dzieci wprowadzimy w świat zabawy, nauki i sztuki.

Zapewniamy bardzo dobrze przygotowanych pedagogów i wszystkie potrzebne do zajęć pomoce oraz materiały. Żeby Wasze dzieci czuły się bezpiecznie w niektórych zajęciach mogą uczestniczyć również rodzice. Wybierz wspólnie z dzieckiem od których zajęć zaczniecie przygodę w Krainie Fantazji:

Maluszkowo – zajęcia adaptacyjneto zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci oraz ich rodziców i opiekunów.Dwie godziny pełne śmiechu, zabawy, nauki rytuałów, zajęć plastycznych i ruchowych, śpiewania piosenek, grania na instrumentach, zabaw z tęczową chustą … a wszystko to w grupie rówieśników. Są to doskonałe zajęcia przygotowujące dziecko do łatwiejszego i szczęśliwszego wejścia w świat przedszkolaków.Zapraszamy dzieci w wieku 1,5-3 latka wraz z rodzicami/opiekunami.(Prosimy o potwierdzanie obecności dzień wcześniej)

MiniBalet NOWOŚĆ !!! to zajęcia taneczne dla najmłodszych, łączące w sobie rytmikę oraz elementy baletu i przeplatane rozmaitymi zabawami przy muzyce.Zapraszamy dzieci od 4-tego roku Życia

Taniec Klasyczny z elementami Baletu jest techniką, która zapewniawszechstronny rozwój ciała. Wypracowuje koordynację ruchu, rozciągnięcie,równowagę, piękno pracy rąk, skok oraz obroty (piruety).Rozbudza wrażliwość na piękno ruchu, wrażliwość muzyczną i twórcze zdolności dziecka.Zapraszamy dzieci od 6-tego roku życia.

Taniec Nowoczesny – hip-hop, Funky, brakedance…to niesamowicie aktywne, dynamiczne, pełne podskoków, piruetów i przewrotów zajęcia taneczne, po których każdy z Was będzie mógł zabłysnąż z pewnością na każdej dyskotece!! Zapraszamy dzieci od 8-ego roku życia.

Pracownia Artystyczna to połączenie ceramiki, rzeźby i malarstwa w jedną bardzo twórczą pracownię, w której dziecirozwijają skrzydła swojej niesamowitej fantazji trzymając w ręku pędzel, narzędzia do pracy w glinie i inne niebanalne często pomoce. Dzięki posługiwaniu się barwnymi plamami, eksperymentowaniu z różnymi formami – brudząc się przy tym i dobrze bawiąc – powstają wspaniałe dzieła, którymi można ozdobić mieszkanie lub podarować je bliskiej osobie.W trakcie zajęć przewidujemy między innymi: zabawę malarskimi środkami przekazu, wprowadzenie dzieci w świat kolorów i plam, tworzenie mozaiki ceramicznej, formowanie kształtów z gliny i mas ceramicznych,poznawanie różnych technik malarskich -z użyciem farb plakatowych, akwareli, akrylowych, olejnych – łączenie malarstwa z grafiką, poznawanie form przestrzennych -rzeźba, robienie zabawek oraz przedmiotów dekoracyjnych.Zapraszamy dzieci od 6-tego roku, (w przypadku dzieci młodszych możliwość uczestnictwa wspólnie z opiekunem).

Zobacz:  Kraina Zabawy Tęcza

Artystyczny Mix to zajęcia wprowadzające dzieci w magiczny świat sztuki,wielkich artystów ich dzieł, ciekawostek z ich życia oraz technik plastycznych jakimi się posługiwali. To czas nauki poprzez zabawę, czas na powstawanie prawdziwych dzieł sztuki.Zapraszamy dzieci od 6-tego roku życia.

Super Odkrywcy to specjalny program zajęć, składający się z interaktywnycheksperymentów, łączący zabawę z nauką. Trwające 60 minut zajęciapogrupowane są w bloki tematyczne, jak np.
Woda, Światło i Kolor, Magnetyzm.

W ich trakcie młodzi naukowcy biorąc udział w doświadczeniach, poznająpodstawowe prawa natury, zdobywają wiedzę o otaczającym je świecie,świetnie się przy tym bawiąc. Każdym doświadczeniom towarzyszy bogaty komplet pomocy naukowych, z których korzystają tak prowadzący, jak i dzieci. Jak powstaje mgła, czy lód może powstać bez zamrażalnika, jak zrobić magnes ? Na tę i masę innych pytań młodzi naukowcy poznają odpowiedź właśnie na tych zajęciach. Zapraszamy dzieci od 6-tego roku życia.

„Kraina Fantazji”
ul. Równa 26 (I piętro)
Łomianki
022 497 97 98

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments