1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Konkursy
  6. »
  7. Konkurs! Wygraj program edukacyjny Akademia Umysłu

Konkurs! Wygraj program edukacyjny Akademia Umysłu

Akademia Umysłu JUNIOR to specjalnie opracowane ćwiczenia rozwijające pamięć, wspomagające koncentrację oraz pobudzające wyobraźnię u dzieci w wieku 5-9 lat.

Konkurs został zakończony – nagrody wygrały:

Marzena Chrzanowska, Karolina Misiura, Anna Ogonek, Agnieszka Sadowska, PONIATOWSKA MONIKA.

Serdecznie gratulujemy!

Obecnie dostępna jest w dwóch wersjach – LATO i ZIMA, ale już pod koniec sierpnia ukaże się nowa odsłona gry – JESIEŃ. Każdy z programów zawiera ponad 20 ćwiczeń stymulujących rozwój intelektualny, każde o stopniowanej trudności. Początkowe poziomy są bardzo łatwe, a sukcesy, pochwały, nagrody i niespodzianki zachęcają dziecko do zmierzenia się z trudniejszymi zadaniami. Obcowanie z ćwiczeniami zawartymi w programie to świetna zabawa, ale i przyjemna nauka.

Seria Akademia Umysłu JUNIOR posiada rekomendacje cenionych psychologów i pedagogów a także została wyróżniona w kategorii multimedia w tegorocznej edycji konkursu „ Świat przyjazny dziecku”. Producentem serii jest Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.akademia-umyslu.pl

Jeśli i Ty chcesz rozwijać umysł swojego dziecka z Akademią Umysłu, weź udział w naszym konkursie, a 1 z 5 programów z serii Akademia Umysłu JUNIOR Lato może trafić w Twoje ręce!

Oto pytanie konkursowe:
Najtrudniejszy pierwszy krok! Napisz nam, jak przygotować dziecko do postawienia pierwszych kroków w przedszkolu lub szkole, a program komputerowy z serii Akademia Umysłu JUNIOR Lato może być Twój!

Uwaga! Konkurs wyłącznie dla zarejestrowanych klubowiczek baby-shower!

Na wasze odpowiedzi czekamy do 17.09.2012. Wyniki podamy 18.09.2012. Odpowiedzi nadsyłajcie na adres: redakcja@baby-shower.pl, w tytule wiadomości wpisując Akademia Umysłu + nick z baby shower club. W treści wiadomości prosimy o podanie adresu zamieszkania wraz z numerem tel.

Każda osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu baby-shower.pl.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez portal baby-shower.pl.pl w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883). Osoba nadsyłająca  zgłoszenie na konkurs  wyraża zgodę na otrzymywanie  newslettera portalu. Każdy osoba ma możliwość wypisania się w każdej chwili z otrzymywania newslettera. Dane klienta nie będą udostępniane innym podmiotom.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments