„Dzień Matki” film z Jennifer Aniston, Julią Roberts i Kate Hudson

Nowy film  reżysera „Pretty Woman”, „Uciekającej Panny Młodej”  i „Walentynek”. Gwiazdorska obsada w pogodnej i dowcipnej komedii o wyjątkowym dniu, w którym każdy z nas czuje się dzieckiem. Reżyser i producent Garry Marshall powraca na ekrany światowych kin z kolejnym pełnym pozytywnych emocji i aktorskich gwiazd filmem. Znany z kręcenia poruszających, zabawnych i jednocześnie przyjemnie refleksyjnych komedii, Marshall podjął się tym razem opowiedzenia o skomplikowanych relacjach matek z dziećmi – obie strony potrafią doprowadzać się do szału, ale nie ma jednocześnie na świecie mocniejszej więzi niż ta, która ich łączy.

Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall – fachowiec od opowiadania o uczuciach z humorem – przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu. Ssandry – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha. Miranda – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami. Jesse – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić. Bradley – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.

dzien-matki-film-2

DZIEŃ MATKI (Mother’s Day)

Reżyseria: Garry Marshall

Obsada: Jennifer Aniston (“Millerowie”, “Szefowie wrogowie”, “Dziewczyna warta grzechu”), Julia Roberts („Pretty Woman”, „Królewna Śnieżka”, „Erin Brockovich”, “Jedz, módl się, kochaj”), Kate Hudson („Dziewczyna mojego kumpla”, „Jak stracić chłopaka w 10 dni”, „Nine- Dziewięć”), Jason Sudeikis („Millerowie”, „Szefowie wrogowie”, „Dorwać byłą”)

Zobacz:  Wyjątkowa niespodzianka dla całej rodziny

Gatunek:  komedia
Produkcja: USA 2016
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Zwiastun:

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments