1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. ECCO Walkathon 2011

ECCO Walkathon 2011

25 lipca ruszyła sprzedaż biletów na ECCO Walkathon – jedną z największych międzynarodowych imprez charytatywnych na świecie.

Bilety można nabyć w sklepach ECCO i ECCO Kids na terenie całej Polski. Tegoroczna edycja tej największej imprezy familijnej w Polsce odbędzie się 10 września (sobota) na warszawskiej Agrykoli.

To już siódma edycja tego niezwykłego wydarzenia w Polsce, a 12 na świecie. Idea akcji jest prosta. Wystarczy przejść trasę sześciu lub dziesięciu kilometrów, a organizator akcji, firma ECCO, za każdy przebyty przez uczestnika kilometr, wpłaci cztery złote na konto wybranej przez spacerowicza organizacji charytatywnej. W tym roku podczas ECCO Walkathonu będziemy wspierać: podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam” – w ramach pomocy dzieciom chorym na mukowiscydozę, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce i projekt wsparcia Rodzinnego Domu Czasowego Pobytu „Puchatek” w Biłgoraju oraz Fundację Radia ZET, z którą wspólnie zakupimy sprzęt medyczny, ratujący życie małych pacjentów Kliniki Kardiologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Każdy krok odwraca los…

Jak co roku, by wziąć udział w ECCO Walkathonie wystarczy kupić bilet, przyjść i spacerować, a firma ECCO, duński producent obuwia, wpłaci cztery złote na konto wybranej przez uczestnika organizacji charytatywnej. Bilety na ECCO Walkathon są do nabycia od 25 lipca w sklepach ECCO i ECCO Kids na terenie całej Polski w cenach: dorośli – 20 zł, dzieci do 10 roku życia – 15 zł. W dniu imprezy bilet jest wymieniany na pakiet startowy i identyfikator niezbędny podczas spaceru. Pakiet startowy ECCO Walkathon 2011 zawiera pochodzący z globalnej limitowanej serii plecak, butelkę wody mineralnej, jabłko, przewodnik po trasach, a także identyfikator. Po zakończeniu trasy każdy uczestnik otrzyma specjalną bransoletkę, symbolizującą ukończenie spaceru, a dzieci koszulki z superbohaterem Evinem.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments