Kilka ciekawych rzeczy, które pomogą młodym rodzicom!

Skompletowanie wyprawki spędza sen z powiek przyszłym rodzicom. Większość rodziców pamięta o tym, by w wyprawce dla dziecka znalazło się łóżeczko oraz pościel, najlepiej bawełniana lub lniana, ponieważ te materiały nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Rodzice nie zapominają też o wózku, a nawet fotelu samochodowym. Oprócz gabarytowo większych rzeczach pamięta się także o ubrankach, nie tylko o słodkich ciuszkach na specjalne okazje, ale przede wszystkim o pajacykach i body. W końcu na początku życia dziecka najważniejsze są te praktyczne ubrania. Jednak życie pokazuje, że jest także kilka innych rzeczy, które powinny znaleźć się w wyprawce dla dziecka!

W trosce o zdrowie dziecka

Warto zacząć od tego, że dzieci bardzo często chorują. I nie ma w tym nic złego, ponieważ układ odpornościowy dziecka w ten sposób uodparnia się na drobnoustroje, z którymi styka się każdego dnia. Ważne jest jednak, by maleństwo było wtedy pod opieką lekarzy, a rodzice mieli potrzebne w domu przyrządy, które pomogą im w opiece nad chorym dzieckiem. Takim urządzeniem jest bezdotykowy termometr czołowy na podczerwień GIOfast marki InnoGIO. Z jego pomocą można bardzo szybko zmierzyć niemowlęciu temperaturę. Zdarza się też, że u dzieci występuje astma lub przewlekłe problemy z układem oddechowym. Warto wtedy wyposażyć się w odpowiedni nebulizator membranowy GIOvital Mini Mesh. Jest to urządzenie certyfikowane, które umożliwia leczenie chorób układu oddechowego zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

lampa sterylizująca

W kwestiach zdrowotnych ważne jest, by zadbać odpowiednio o bezpieczeństwo dziecka. Jak wiemy, bobasy bardzo często wypluwają smoczki, a także zrzucają swoje rzeczy na podłogę. Takie sytuacje mają miejsce głównie wtedy, gdy malec zaczyna już sam siedzieć lub chodzić. Pomocą jest tutaj sterylizująca lampa UV GIO-200. Nadaje się świetnie do dezynfekcji otoczenia i rzeczy dziecka. Takie urządzenie zadba o to, by malec nie stykał się z drobnoustrojami, które znajdują się na ziemi. Bardzo przydać może się podczas spaceru!

Zobacz:  Higiena jamy ustnej niemowląt i małych dzieci
maskotki dla dziecka

Jak zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa?

Oprócz kwestii zdrowotnych dziecko powinno mieć swojego przyjaciela w postaci ulubionej maskotki. Taka zabawka pomaga w uspokojeniu dziecka podczas płaczu i daje mu poczucie bezpieczeństwa. Maskotka GIObear ma idealny kształt, by dziecko mogło go wygodnie złapać i się do niego przytulić. Trochę mniejszym przyjacielem może zostać maskotka GIObunny. Obie maskotki stworzone są z najwyższej jakości materiałów, by pomóc maluchowi w codziennych wyzwaniach, które czekają go podczas poznawania świata.

lampki dla dzieci

Spokojny sen malucha

Aby dziecko miało energię na pokonywanie własnych granic, ważny jest sen. Maluchy często boją się ciemności, dlatego dużą pomocą dla rodziców będzie lampka. Lampka Kitty Midi nie tylko daje delikatną poświatę, która daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, ale także świetnie będzie pasowała do wystroju pokoju niemowlaka.

Tutaj znajdziesz pełna ofertę produktów marki InnoGIO

Firma InnoGIO jest wschodzącą marką na rynku polskim i zagranicznym. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Firma szuka nowych rozwiązań , aby wprowadzać produkty na rynek nie przez klientów, ale razem z nimi. Celem marki jest dostarczenie konsumentom nowoczesnych produktów dobrej jakości, dzięki którym konsumenci będą usatysfakcjonowani z użytkowania.

Produkty InnoGIO wyróżnia innowacyjność oraz staranność wykonania. Z biznesowej strony InnoGIO to partner, który rozumie potrzeby rynku, rozumie swoich klientów zarówno tych małych jak i dużych. Jest producentem zaangażowanym i wspierającym swoich parterów handlowych, który jest w stanie elastycznie dopasować się do potrzeb klienta. Na asortyment marki InnoGIO składają produkty z czterech kategorii: dziecko, higiena jamy ustnej, uroda oraz produkty medyczne.

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments