Konkurs! Wygraj książeczki Maluszek Patrzy!

Książeczki Maluszek Patrzy zawierają treści dopasowane do możliwości poznawczych maluszków,  pomagają nie tylko stymulować ich wzrok, ale także koordynację wzrokowo-ruchową i kreatywność.

Dostarczenie dziecku przedmiotów dostosowanych do wrażliwych oczu noworodka pozwala w sposób prawidłowy rozwinąć i wzbogacić jego dojrzałość wzrokową. Proste kształty, wzory, formy, wyraźne kontury i właściwa kolorystyka najlepiej stymulują rozwój psychiczny dziecka, począwszy od umiejętności poznawczych, a skończywszy na tych społeczno-emocjonalnych.

Mamy dla was do wygrania 3 zestawy książeczek Maluszek Patrzy. Zestaw zawiera 4 książeczki: Maluszek Patrzy, Moja pierwsza książeczka, Groszki, Kwiatki, Kształty

Konkurs został zakończony. Nagrody wygrywają:

Iwona Gołębiowska, Radom
Marzena Kowal, Siedlce
Angelika Załęska, Wrocław

 

 

 

 

Oto pytanie konkursowe:

Od którego miesiąca życia eksperci polecają książeczki Maluszek Patrzy? Podpowiedź znajdziecie na stronie: www.babymama.pl

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 23.08.2013. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres: redakcja@baby-shower.pl

W tytule prosimy o podanie nazwy: konkurs maluszek patrzy,  a w wiadomości adres do wysyłki nagrody.

Sponsor konkursu: www.babymama.pl

logotyp

maluszek patrzy1

Każda osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu baby-shower.pl.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez portal baby-shower.pl.pl w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883). Osoba nadsyłająca zgłoszenie na konkurs wyraża zgodę na otrzymywanie newslettera portalu.

Zobacz:  Wygraj zaproszenie na film "Wszystko co kocham" z cyklu Multibabykino - konkurs zakończony
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments