Wygraj butelkę yoomi dla dziecka

Wygraj butelkę yoomi dla dziecka! yoomi to pierwsze na świecie butelki do karmienia z podgrzewaczem – bez prądu ani baterii.

Konkurs został zakończony. Oto osoby, które wygrywają nagrody:

Magda Nowosielska, Sopot
Aldona Pomykała, Sobieszewo
Iza Stasiak, Konstancin

Gratulujemy! Nagrody zostaną wysłane pocztą.

 

Oto pytanie konkursowe: W jakim czasie butelka yoomi podgrzewa pokarm?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku  12.07.2013. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres: redakcja@baby-shower.pl

W tytule prosimy o podanie nazwy: konkurs yoomi, a w wiadomości adres do wysyłki nagrody. Mamy dla was 3 zestawy do wygrania.

Więcej informacji o nagrodzie  w konkursie:

yoomi to pierwsze na świecie butelki do karmienia z podgrzewaczem – bez prądu ani baterii.  Niezastąpione podczas nocnego karmienia i na karmienie poza domem.

Butelki same w sobie mają wiele zalet. Smoczek jest antykolkowy i anatomicznie przypomina pierś matki, butelki mają szeroką szyjkę, dzięki czemu łatwo je  umyć. Oczywiście wszystkie produkty nie zawierają Biosfenolu A. Pogdrzewacz natomiast jest wielokrotnego użytku i naładowuje się poprzez sterylizację w gotującej się wodzie lub elektrycznym sterylizatorze parowym do około 150 razy. Możesz użyć także załączonego, specjalnego pojemnika do regeneracji podgrzewacza w mikrofali – regeneracja w mikrofali zajmie Ci jakieś 2 minuty 🙂

Zestaw zawiera: butelkę yoomi o pojemności 240 ml, smoczek yoomi o wolnym przepływie, podgrzewacz wielorazowego użytku oraz pojemnik do regeneracji podgrzewacza w mikrofali. Zestaw jest ślicznie opakowany i idealnie nadaje się na prezent!

Sponsor konkursu: www.babymama.pl

yoomi2

Każda osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu baby-shower.pl.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez portal baby-shower.pl.pl w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883). Osoba nadsyłająca zgłoszenie na konkurs wyraża zgodę na otrzymywanie newslettera portalu. Dane klienta nie będą udostępniane innym podmiotom.

 

Zobacz:  Wygraj kosmetyki PERFECTA Mama

 

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
10 lat temu

12.07 miało być rozwiązanie konkursu, a nie mogę znaleźć nagrodzonych

Gość
Gość
10 lat temu

Witam

Gdzie są podane wyniki losowania?

Pozdrawiam

Gość
Gość
10 lat temu

To tak, jak ja 🙂